duchy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: duchy

przez nerwicaman 06 gru 2010, 00:21
no nie uspraiedliwia jej ale pamietam nawet raz przyjechal ksiadz egzorcysta na kazanie, opowiadal ciekawe rzeczy, mowil tez o uzdrwianiu przez dotyk i tego typu badziewiach. mimo ze mowil o tym ze to sprowadza zlo na ludzi, bo sami otwieraja sie na rozne rzeczy, a to wlasnie jest najgorsze to jakos nie byl za ostry w ocenie tych ludzi, bo jakos mi utkwilo w pamieci jak powiedzial cos w stylu "ciezko porownac cos z bolem matki placzej nad chorym dzieckiem i nie mogacej mu pomoc" to odnosnie tych bioenergoterapeutow, on to jakos ladniej powiedzial ale chodzilo o to wlasnie jak piszesz ze tonacy brzytwy sie chwyta i moze tym bardziej jak Twoja mama byla mloda to nie mozesz miec do niej o to za duzych pretensji, ale Cie rozumiem
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez *Monika* 06 gru 2010, 00:45
nerwicaman, Wiesz, mi chodzi o to,że ta sytuacja wykreowała u mnie sposób, w jaki teraz podchodzę do tego tematu-moja lękliwośc i bojaźń.
Obrazek
Główny Moderator

przez nerwicaman 06 gru 2010, 00:54
no ja mysle ze to moglo miec wplyw na wszystko co z Twoja pychika zwiazne, choc nie znam
Cie, ale kazdy co rusz popelnia bledy i takie jest zycie, inaczej bylby pewnie raj, nie boj sie, nikt Cie nie bedzie staszyl, a jak cos to napisz mam siatke na demony i go wyrzuce ;)
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 06 gru 2010, 00:55
nerwicaman, tak, trzeba sobie jakoś radzić. Dziękuję! :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Ahmed 07 gru 2010, 11:24
Z racji jednego z wielu moich zainteresowań (elektronika) interesowałem się w latach 90 zjawiskiem fenomenu elektronicznego zwanego EVP (electronic voice phenomen). Interesowałem sie tym tylko w teorii - ograniczyłem sie do czytania o tym . Ale pomimo że nie wierze w duchu nigdy sie nie odważyłem sie przeprowadzić eksperymentów pomimo posiadania odpowiedniego sprzętu - nie ze strachu przed duchami ale dlatego że mogłoby to zweryfikować całą moja dotychczasową niewiarę w duchy i wyrócić do góry nogami cała moją własna teorię na temat losu ludzi po smierci.
EVP - to nagrywanie ciszy lub tzw "białego szumu" w trakcie zadawanie pytań do zmarłych. Podobno po odtworzeniu zarejestrowanego materiału można usłyszeć odpowiedzi na zadane pytania z "tamtego świata" .
Nie polecam nikomu eksperymentować bo podobno czesto sie udaje :)) Mojej kobiety znajmy z pracy tez zrobił sobie eksperyment. Zostawił włączony dyktafon cyfrowy w zamknietej piwnicy na noc. Nie powiedział mi co sie nagrało za to mojej kobiecie powiedział że były jakieś wrzaski - kartę pamieci spalił.
Ile w tym prawdy ???? nie wiem. to nie był mój eksperyment
Na YT ogladałem wiele filmów z nibyduchami ale wszystkie to jakies takie liche fotomontaże choć przyznaje niektóre powodują jeżenie sie włosów na grzbiecie :)
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez *Monika* 07 gru 2010, 17:15
Allah napisał(a): Ale pomimo że nie wierze w duchu nigdy sie nie odważyłem sie przeprowadzić eksperymentów pomimo posiadania odpowiedniego sprzętu - nie ze strachu przed duchami ale dlatego że mogłoby to zweryfikować całą moja dotychczasową niewiarę w duchy i wyrócić do góry nogami cała moją własna teorię na temat losu ludzi po smierci.

Ja myślę jednak,że nie do końca w nie nie wierzysz.
Gdyby to była prawda wg Ciebie,że nie istnieją w 100%,nie zawahałbyś się przeprowadzić experymentu.
Obrazek
Główny Moderator

przez Ahmed 07 gru 2010, 18:26
Monika1974 napisał(a):Ja myślę jednak,że nie do końca w nie nie wierzysz.
Gdyby to była prawda wg Ciebie,że nie istnieją w 100%,nie zawahałbyś się przeprowadzić experymentu.

nie wiem .... może podświadomie boję się dowiedzieć że jednak istnieje jakiś "tamten świat" .
jak ktoś chce zaryzykować to prosze bardzo http://parapedia.pl/polish/Kategorie/EVP.
Ale może przedtem obejrzyjcie film "White noise" - sam film średni jako thiller ale dość dobrze przedstawia istotę problemu.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez basia03 07 gru 2010, 20:05
one są..... tuż obok nas,ale tylko te które nie rozumieją co się z nimi stało...potem odchodzą, a przy nas pozostają tylko nasze anioły stróże...
basia03

Sortuj wg