Co mi jest?Trzese sie caly

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Co mi jest?Trzese sie caly

przez linka 29 lis 2010, 18:51
Kokonik, dobrze byłoby by zrobić badania krwi i moczu, takie podstawy - czy wszystko ok fizycznie, no i odwiedzić psychiatrę - żeby postawił diagnozę, później zacząć leczenie i iść do psychologa-terapeuty.
Przez internet nikt ci diagnozy nie postawi, ale z tego co opowiadasz to typowe objawy nerwicy lękowej....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Co mi jest?Trzese sie caly

przez tynka92 29 lis 2010, 20:42
Kokonik, myślę, że wszystko w jednym. Masz już długo nerwicę - to zapewne jej nowe inne oblicze. Przecież sam wiesz, że objawy się zmieniają :D Wydaje mi się, że zbyt mało jesz. Chociaż wiem też, jak trudno się do jedzenia przymusić. Głodnego i niedożywionego nerwicowca objawy dopadają naprawdę szybko, często i ze zdwojoną siłą. Ja czasami jem jak najwięcej tylko z tego powodu, że boję się jakiegoś ataku nerwicy. Spróbuj jeść więcej.

Sortuj wg