Gorsze samopoczucie po kawie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Gorsze samopoczucie po kawie

przez Misiek_NL 20 lis 2010, 20:21
Czy wy tez po kawie czujecie się gorzej ?? Mi odrazu nie dobrze i mna telepie...
Misiek_NL

Re: Gorsze samopoczucie po kawie

przez *Wiola* 20 lis 2010, 20:23
Misiek_NL, Tak, mam większe skłonności do lęków. Jak przesadzę to w ogóle do dupy:( Ale i tak piję, bo lubię, a poza tym próbuję się trochę pobudzić bo mam niskie ciśnienie i w ogóle często jestem śpiąca:( Najgorzej działa na mnie rozpuszczalna.
Moderator

przez Kleopatra 21 lis 2010, 09:18
Po kawie zawsze robię się bardzo nerwowa. Ale i tak piję jedną rano :)
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bamvalo 21 lis 2010, 09:21
Jezlie wam szkodzi to nie pijcie ;)
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez -asia- 21 lis 2010, 09:37
ja po kawie nie czulam sie nigdy zbyt dobrze, ale pilam 1, czasem 2 slabe rozpuszczalne dziennie. bo bardzo lubilam. 2 tygodnie temu zupelnie odstawilam i jakos zyje, odzwyczailam sie i nie brakuje mi jej, a czuje sie lepiej. :mrgreen:
-asia-

przez karolacia 21 lis 2010, 09:42
Ja pierwsze co robię z rana to z zamkniętymi oczami włączam ekspres. Dlaczego sądzicie że kawa ma na nas taki wpływ? nigdy nie wiązałam jej ze złym samopoczuciem czy nerwowością po niej
Jeśli uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.....(Paulo Coelho)

przez -asia- 21 lis 2010, 09:48
ja po kawie zawsze odkad pamietam czulam sie lekko rozdygotana, nawet po slabiutkiej bardzo pobudzona, ale nie w sensie pozytywnym tylko jakby roztrzesiona, podminowana, trudno to opisac. ciesze sie, ze rzucilam kolejny nalog. :D
-asia-

przez monik1 21 lis 2010, 12:45
Tak,po wypiciu nie całej szklanki kawy rozpuszczalnej,nie zasne ale jestem spiaca,wali mi serce i w dziwny sposob mnie telepie i ogolnie bardzo zle sie czuje.Próbowałam kawe ze 3 razy w życiu i za każdym razem było coś nie tak więc już nie próbuje.Pozdr.

przez linka 21 lis 2010, 12:56
Hmm ja kawy generalnie nie pijam, kardiolog odradził (arytmia), poza tym najzwyczajniej nie przepadam. Czasem mam smaka to raz na miesiąc wypiję ale nigdy tego rozpuszczalnego syfu, zawsze mielona, w lato czasem frappe, ale ja wypijam kawę i mogę iść spać.....nic po niej nie odczuwam....

[Dodane po edycji:]

A przepraszam odczuwam...działanie przeczyszczające :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez jak120 21 lis 2010, 13:01
Bo niestety kawa ma to do siebie że nawet jeżeli na chwilę postawi nas na nogi to zle wpływa na nasze samopoczucie ja też piję sporo kawy mimo iż nie powinienem bo mam za wysokie ciśnienie ale lubię ....
Kochać kogoś, to znaczy widzieć cud niewidoczny dla innych.

przez 19_latek 21 lis 2010, 13:07
Mam to samo dlatego od kilku lat wcale nie pije kawy.
19_latek

przez buu 21 lis 2010, 14:39
ja nie powinnam pić kawy bo serce mi jeszcze bardziej przyspiesza, ograniczyłam, ale nie obejdę się rano bez niej.. a czy jestem bardziej nerwowa? nie zauwazyłam, pobudzona na pewno.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez -asia- 21 lis 2010, 15:37
buu napisał(a):ja nie powinnam pić kawy bo serce mi jeszcze bardziej przyspiesza, ograniczyłam, ale nie obejdę się rano bez niej.. a czy jestem bardziej nerwowa? nie zauwazyłam, pobudzona na pewno.

ja jeszcze 2 tygodnie temu tez myslalam, ze sie bez niej nie obejde, od 10 lat picie porannej kawy bylo moim rytualem. ale duzo tkwi w naszej psychice!! przestalam myslecc, ze sie bez niej nie obejde. i naprawde jest dobrze, nie odczuwam skutkow jej odstawienia!!!!!
takze jesli ktos czuje sie po kawie nie za ciekawie, jesli komus ona szkodzi to goraco namawiam do zrezygnowania z niej. to nie jest trudne, a poprawa samopoczucia - bezcenna.
-asia-

przez paradoksy 21 lis 2010, 15:44
ja kawy nie pijam, bo nie lubię, ale jestem poniekąd uzależniona od pepsi (kofeina). i jakoś nigdy nie zauważyłam, żebym się po niej jakoś inaczej czuła w znaczącym stopniu.
paradoksy

Sortuj wg