co to jest??? ,, zaburzenia,, przed snem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: co to jest??? ,, zaburzenia,, przed snem

przez astalavista 19 lis 2010, 20:57
MONIKA CHODZĘ JUŻ PONAD MIESIĄC DO PSYCHOLOGA, ZACZĘŁAM PSYCHOTERAPIĘ.
DO PSYCHIATRY TEŻ CHODZĘ, TYLKO TERAZ PROBLEM JEST TAKI, ŻE PSYCHIATRA WYMYŚLIŁA MI JAKĄŚ TERAPIĘ ,,RELIGIJNĄ,, MA PRZYNIEŚĆ MI MODLITWĘ, MAMY WRÓCIĆ DO PRZESZŁOŚCI ,MAM POROZMAWIAĆ Z KAPŁANEM,TROCHĘ SIĘ TEGO BOJĘ.
CZUJĘ , ŻE IDĘ DWOMA RÓŻNYMI TORAMI, BO PSYCHIATRA PRACUJE ZE MNĄ INACZEJ I PSYCHOLOG TEŻ, PO TYCH WIZYTACH MI LEPIEJ, DUŻO ZACZYNAM ROZUMIEĆ, ALE TO O CZYM ZAŁOŻYŁAM TU TEMAT, PRZEOCZYŁAM, BO WAŻNIEJSZE BYŁY DLA MNIE TE NATRĘTNE AGRESYWNE MYŚLI.
W PONIEDZIAŁEK MAM KOLEJNĄ WIZYTĘ U PSYCHIATRY , WE WTOREK U PSYCHOLOGA. NIE ZAPOMNĘ. CHCIAŁAM TYLKO WSPARCIA , ŻE NIC MI NIE JEST, ŻE TO NIE SCHIZOFRENIA , ŻE BĘDZIE OK.

przez *Monika* 20 lis 2010, 17:38
astalavista, terapia religijna? nie słyszałam o takowej.
Obrazek
Główny Moderator

przez astalavista 20 lis 2010, 17:53
ja też ale podobno pomaga.
najgorsze jest to , że ja się w tym pogłębiam, wsłuchuje się we wszystkie moje myśli, wszystko sobie wkręcam, naczytałam się o schizofrenii , że ludzie chorzy są jakimiś rzeczami, zaczęłam to sobie wyobrazac i mi się to wkręca...ja chyba zwariuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mała26 20 lis 2010, 19:37
astalavista ja mam podobnie ale bardzo żadko przed snem, dotyczy to jakiś obrazów wziętych ni z gruszki ni z pietruszki, to jakieś myśli wolno przepływając, od razu dostaję lęków że coś się dzieję z moimi myślami po za moją kontrolą, bo u siebie wyrobiłam totalną kontrolę swoich myśli, i jak coś wymyka się spod kontroli dostaję lęku że coś nie tak się ze mną dzieje.

[Dodane po edycji:]

aa i wiadomo że przez to jestem ciągle napięta i oczywiście brak nastroju.

co to jest??? ,, zaburzenia,, przed snem

przez ania280 14 mar 2011, 14:56
Co do tego że widzi się coś innego niż jest w rzeczywistości to moja psychiatra powiedziała mi że mózg płata takie figle każdemu ale tylko nerwicowcy zwracają na to uwagę.

Sortuj wg