pomóżcie mi w diagnozie co mi jest

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: pomóżcie mi w diagnozie co mi jest

przez *Monika* 08 lis 2010, 22:21
LitrMaśalanki napisał(a):dankan20, bardzo mnie dziwi ,ze chcesz poddać się diagnozie na forum. Ocknij się człowieku i skocz do specjalisty . Tu możemy jedynie Cie wspierać ...ale w żadnym wypadku nie diagnozować i leczyć . Forum to świat wirtualny ,możesz tu trafić na mechanika samochodowego podającego się za terapeutę !!!! A Ty ,Ty jesteś fizyczny nie wirtualny . Nie pozwól sobie zaszkodzić . Idzi do specjalisty .Czy jak złamiesz nogę to pójdziesz na forum Chirurg ortopeda, czy do prawdziwego lekarza ?

:brawo:
Obrazek
Główny Moderator

przez Shadowmere 08 lis 2010, 22:24
Kiełbasica jak nic,kiełbasica.
Shadowmere

przez *Monika* 08 lis 2010, 22:35
Shadowmere, Uwielbiam ta kiełbasicę Haniu z Twoich ust. Normalnie śmieję się... :D
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 08 lis 2010, 22:36
Tak skwitowal psychiatra moja dystymie,schizofrenię i CHAD :mrgreen:
Shadowmere

przez *Monika* 08 lis 2010, 22:44
Shadowmere, Bo tego nie masz Haniu. Musisz przerobić na setce, dwusetce.....może mniejszej lub większej ilości przykładów z zycia codzienego swoje emocje związane z tym co Cię nęka. A Ty już Haniu dużo rozumiesz i dużo wiesz o swoich potrzebach. Musisz je zaspokoić. Łatwo się mówi, wiem. Ciężej jest to wcielać w życie, zwłaszcza jeśli się nie jest czegoś pewnym. Ja tak mam , czuje się jak uwięzione małe dziecko w dorosłym ciele kobiety. Czuję się tak bardzo często, zwłaszcza ostatnio. I zastanawiam się też czy czasem nie jest tak,że ja chcę nieswiadomie być tym dzieckiem z jakiś powodów.... :cry:
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg