pomóżcie mi w diagnozie co mi jest

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

pomóżcie mi w diagnozie co mi jest

przez dankan20 07 lis 2010, 18:17
Witam,jakiś czas temu zacząłem mieć dziwne dolegliwości.Otóż prowadziłem w tym roku dość imprezowe życie,od dziecka miałem bardzo dużo stresu,nie każdy rodzi sie w normalnej rodzinie jakiś miesiąc temu spotkało mnie coś czego nigdy nie doświadczyłem.Po mocnym zawodzie miłosnym i upiciu sie na umur z tego powodu do tego doszly narkotyki amfetamina i marihuana na drugi dzien nie mogłem poskładać myśli chodziłem otępiony i ciagle miałem dziwny mocny niepokój w sobie.zacząłem brac potas z magnezem i po kilkudniach było ok.minął tydzień stoje w kolejce samochodem do Mcdrive i nagle znowu ten napad lęku serce wali sucho w gardle brak sliny samochodem ani do tyłu ani do przodu i wrażenie ze zaraz pikawka mi siądzie.jakos wyszedłem z tej sytuacji ale to bylo straszne...no i tak co jakiś czas mi to wraca czesem nagle czuje sie ok a tu nagle serce jakby sie dlawilo w glowie kolowrotek i musze jak najszybciej uciekac do domu i zostac samemu w pokoju a najlepiej łyknąć kilka persenów i isc spac.znowu mam ten stan od 2 dni a im bardziej o tym mysle tym gorzej a nie myslec nie potrafie.Poradzicie cos?
Ostatnio edytowano 07 lis 2010, 18:17 przez Paranoja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort

Re: pomóżcie mi w diagnozie co mi jest

przez bamvalo 07 lis 2010, 18:19
dankan20, do psychologa jak najszybciej. Uzywki sa zapalnikiem dla nerwicy ktora sie pojawia po kilku cudownych latach zycia... Jeszcze rozstanie z dziewczyna - bolesny cios emocjonalny. I styka... cialo odreagowuje a Ty czujesz sie jak w dupie u murzyna.
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez Vi. 07 lis 2010, 18:21
dankan20, Ciężko nam zdiagnozować przynajmniej mnie- ja bym poszedł do psychiatry.
Vi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dankan20 07 lis 2010, 18:39
do psychiatry czy psychologa?no czuje się doslownie jak w dupie u murzyna czasem nawet gorzej.Poszedł bym do specjalisty ale czuje jak to sie skonczy reklamówka leków i jeszcze bardziej zryta głowa.są dni ze czuje się jak dawniej ale dni takie jak wczoraj czy dziś kompletnie wykluczają mnie z normalnego życie.Czasem mam wrażenie ze upadne i sie nie podniose...

przez tynka92 07 lis 2010, 18:47
dankan20, lepiej do psychiatry. Wydaje mi się, że leki rzeczywiście będą potrzebne, ale nie musisz się ich bać, pomogą ci. Najprawdopodobniej dostaniesz tylko 2 leki - jeden, który będzie Cię realnie leczył, a drugi doraźnie na objawy, kiedy nie będziesz już mógł wytrzymać.

przez 19_latek 07 lis 2010, 19:03
dankan20,
Leki nie ryją głowy - przynajmniej mi tak wmawia lekarz.
19_latek

przez dankan20 08 lis 2010, 00:48
Wydaje mi się jednak ze leki to ostateczność,persen ok biore jak czuje że niema innego wyjścia ale psychotropy nie nie.Chciałbym się dowiedzieć i znaleźć ludzi którzy mają podobnie jak ja i radzą sobie z tym żeby powiedzieli mi jak.bo jeśli to psychika to myślę ze gdybym wiedział o co chodzi poradził bym sobie bez tej całej chemii

przez *Monika* 08 lis 2010, 01:07
dankan20, Zaburzenia lękowe. Lęk napadowy, w którym doszukujesz się przyczyny-że coś nie tak ze sercem. Terapia.
Obrazek
Główny Moderator

przez bamvalo 08 lis 2010, 01:57
dankan20, leki tylko zlagodza objawy. Po ich dzialaniu wszystko wraca do normy. Jedynym wyjsciem jest terapia... jezeli bedziesz czul sie jak w dupie i nie radzil z samopoczuciem to mozesz chapnac raz na jakis czas jakis lek. Nie ma co sie faszerowac... mozna sie uzaleznic.
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez chojrakowa 08 lis 2010, 02:05
dankan20, długo fukałeś? Czy jednorazowo?
Jeśli chodzi o fetę to jest cudownym zapalnikiem lęków. Nagłych, niespodziewanych, gwałtownych, silnych. A w połączeniu z innymi problemami tworzy cudowne podłoże dla zaburzeń.
Mówię z doświadczenia niestety. Psychiatra najpierw.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez *Wiola* 08 lis 2010, 02:18
Wygląda na tzw zespól lęku napadowego czyli potoczniej nerwicę lękową. Masz szanse wyjść przy pomocy terapii, ale lepiej szybko szukaj pomocy, bo im dalej tym trudniej sobie z tym poradzić.
Moderator

przez LitrMaślanki 08 lis 2010, 03:42
dankan20, bardzo mnie dziwi ,ze chcesz poddać się diagnozie na forum. Ocknij się człowieku i skocz do specjalisty . Tu możemy jedynie Cie wspierać ...ale w żadnym wypadku nie diagnozować i leczyć . Forum to świat wirtualny ,możesz tu trafić na mechanika samochodowego podającego się za terapeutę !!!! A Ty ,Ty jesteś fizyczny nie wirtualny . Nie pozwól sobie zaszkodzić . Idzi do specjalisty .Czy jak złamiesz nogę to pójdziesz na forum Chirurg ortopeda, czy do prawdziwego lekarza ?
LitrMaślanki

przez dankan20 08 lis 2010, 15:52
chojrakowa, no od sylwestra jak zaskoczyłem w świat imprez to w weekendy i swieta,czasem w tygodniu,odkąd dopadło mnie to przestałem.Dzięki wszystkim za odpowiedzi,może się przejde do jakiegoś specalisty ale musze sie najpierw na to zebrać :smile: dzisiaj już się czuje całkiem spoko znalazłem nową prace i może cało dniowe zajęcie mi pomoże :great: pozdrawiam

przez Agnieszka_1988 08 lis 2010, 17:43
dankan20, żebyś się nie zdziwił...
Agnieszka_1988

Sortuj wg