Ból w klatce piersiowej

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Ból w klatce piersiowej

przez Polanka 06 lis 2010, 01:30
Czy czujecie czasami potężny ból w klatce piersiowej połączony z innymi dolegliwościami somatycznymi i niemożność oddychania..takie zachłystywanie się powietrzem ???
Co wtedy robicie???

Re: Ból w klatce piersiowej

przez ewaryst7 06 lis 2010, 12:54
Cześć.Niestety mam to prawie codziennie.Biorę wtedy Validol, taki ziołowy lek do ssania z apteki , bez recepty.Polecam.

przez wojor 08 lis 2010, 16:07
To bardzo dokuczliwe wiem coś o tym. Najczęściej staram się oddychać mimo bólu i staram się oddychać "przeponowo". Warto i to spróbować.:)
.........nigdy nie jest tak źle , żeby nie mogło być gorzej ani tak dobrze , żeby nie mogło być lepiej.........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eksajter 08 lis 2010, 16:15
Polanka napisał(a):Czy czujecie czasami potężny ból w klatce piersiowej połączony z innymi dolegliwościami somatycznymi i niemożność oddychania..takie zachłystywanie się powietrzem ???
Co wtedy robicie???

czasami tez tak mam. To jest spowodowane emocjami, czyli u nerwicowca to normalne. Lekko sie zdenerwujesz albo wyjdziesz do ludzi i odrazu bedziesz czula ucisk w klatce.

3 razy dziennie jedz 1 tab. magnezu + b6 i do tego1 tab. potasu.
pozatym oddychaj głęboko i spokojnie, staraj sie wyciszyc. Ja gdy po calym dniu w pracy jestem spięty robie sobie trening relaksacyjny, poczytaj sobie o nim w necie. Chodzi mi o pewien zestaw cwiczen :)

Sortuj wg