Czy czujecie się samotni?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Czy czujecie się samotni?

przez red.avocado 07 lis 2010, 14:31
A moja samotność wynika z mojej naiwności. Są to przykłady małych sytuacji, w których wierzę ludziom, że wiedzą o co chodzi, wierzę w ich pokłady wyrozumiałości... Tak mam z facetem moim. On się stara być ponad własne siłym, ja opieram głowę na jego ramieniu w spokoju, wierzę, że jestem bezpieczna, a on zrywa się i ucieka na drugi koniec świata... -czyli często dość "wyrzyguje" mi, że ma dość moich humorów, wiecznie posepnej miny itd... a ja zdążę się już na ogół przyzwyczaić do tego że jest i mnie rozumie i po każdej takiej akcji czuję się samotna ...i obiecuję sobie, że dam radę sama pokonać cały świat...

przez Jeżozwierz 07 lis 2010, 14:49
Też jestem samotny bo nie umiem zainteresować innych swoją osobą. I na dodatek wszyscy mnie oceniają po wyglądzie, bo wyglądam smętnie i przez to ode mnie wszyscy uciekają.
Jeżozwierz

przez red.avocado 07 lis 2010, 15:05
Jeżowzierz co to znaczy że wyglądasz smętnie? :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jeżozwierz 07 lis 2010, 15:50
Mam smutne oczy i anemiczną cerę. Nawet jak się śmieję to oczy dalej są takie ponure, ubieram się na szaro i to jest smętność.
Jeżozwierz

przez red.avocado 07 lis 2010, 16:09
no tak!
Bo przyjęło się, że trzeba tryskać energią i zajebistością by wnosić w społeczeństwo... Mam podobnie jak Ty więc się nie pzrejmuj ;)

Sortuj wg