Czy towarzyszą nam różne kompleksy fizyczne?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Czy towarzyszą nam różne kompleksy fizyczne?

przez nerwicaman 13 gru 2010, 03:51
wow :shock: dziewczyny wzrost kolo 170 waga 55 i to jest nie tak dla was, to jest blizej "bardzo chuda" niz "za gruba", raczej sobie tylko wkrecacie cos, ja ma kolezanke ktora przy podobnym wzroscie wazy 65i ona tez sie przejmuje, a jest super laska, kilka razy w tygodniu ktos ja zaczepia na ulicy, jak sie ktos na was patrzy to pewnie tylko was "obcina" bo mu sie podobacie, a Ci kolesie co musza miec wieszak i nic innego to zwykle frajerzy, co tlumacza to ze nie moga znalezc panienki tym ze ta ma nos taki , tamta ma lydke za gruba itd. naga kobietka kazda jest ladna;) troche mieska jak jest to jest nawet fajnie bo jest miekko :P
ps "wieszki " tez sa bardzo ladne, tylko pisze ze to nie jest koniecznosc zeby tak wygladac i sie podobac
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez linka 13 gru 2010, 10:36
Nie podobają mi się wieszaki, mojemu chłopakowi też nie. No ale co innego wieszak, co innego piękna szczupła wysportowana kobieta, wtedy to :105:

Co do kompleksów - nie znam osoby która ich nie ma......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 13 gru 2010, 10:56
jak to mówią "w zdrowym ciele zdrowy duch", ale kompleksy można mieć nie tylko na punkcie swojego wyglądu. Można mieć kompleks na punkcie swojejego intelektu. Wniosek jest taki że trzeba nad sobą pracować i nie popadać w skrajności, ani obsesje. Trzeba się zaakceptować i pokochać, a zmiana negatywnych cech przyjdzie latwiej. Liczy się spokój ducha.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez harpagan83 13 gru 2010, 17:04
Jak ktoś jest paskudny, to jest paskudny i nic tego nie zmieni.

nie prawda, dzisiaj prawie wszystko można zmienić, nawet charakter.
Kompleksy można mieć, bo coś jest za duże, albo za małe. A paskudztwo, choćby o doskonałych proporcjach, pozostanie na zawsze paskudztwem.

Dla jednych paskudztwem będzie durzy brzuch, a dla innych krzywa morda, albo pryszcze i jeden będzie miał z tego tytułu kompleksy a drugi jeszcze będzie sie tym chwalił.
Intelektualnych też nie mam. Debilem jestem

i bardzo dobrze ;)
To wymaga pełnego angażu

przez speedy13 13 gru 2010, 18:06
A ja wam powiem jedno to mi znajomy taty nieraz mówił "Każda potwora znajdzie swojego amatora". Potwierdza się to co mówi harpagan83. A moim zdaniem kompleksy ma każdy człowiek, ale to każdy, nawet bogaty może mieć kompleks, że są inni ludzie bogaci, a nie tylko on sam. Przykłady można dziesiątkować.

przez harpagan83 13 gru 2010, 21:03
A moim zdaniem kompleksy ma każdy człowiek, ale to każdy, nawet bogaty może mieć kompleks

Chyba każdy tylko dojżałość człowieka polega na tym, że te kompleksy nie przejmują kontroli nad jego życiem. Nie popada przez nie w depresje nerwice, alkocholizm, czy narkomanie.

Zobaczcie na łądne dziewczyny, pomimo tego ze są łądne i seksi, to i tak wynajdują soie setki kompleksów :mrgreen:
To wymaga pełnego angażu

Czy towarzyszą nam różne kompleksy fizyczne?

przez bretta 13 mar 2011, 18:44
o jejku, ja też strasznie zakompleksiona. wszystko źle. wszystko nie na swoim miejscu. tego za dużo, tamtego za mało. Często przebieram się po kilka razy i kończę w jakiejś workowatej bluzce bo we wszystkim innym mi źle i nie jestem w stanie wyjść z domu. Zawsze coś mi nie pasuje. I strasznie źle się ze sobą przez to czuje. A najgorsze że taką mam urodę, tak jestem zbudowana i nawet jak miałam baardzo duże problemy z żywieniem, na pograniczu anoreksji kiedy zaczęli mnie 'karmić' odżywkami jakimiś i byłam dużo chudsza to i tak byłam gruba do tego wystawały mi obrzydliwie żebra i w ogóle a, i tak źle i tak nie dobrze...
Mi to jeszcze przeszkadza w kontaktach damsko-męskich bo nie jestem w stanie uwierzyć, że mogę spodobać się komukolwiek, a jeżeli ktoś się taki znajdzie to zaraz szukam jakiegoś podstępu i nie jestem w stanie nikomu uwierzyć ani zaufać i no, ciężko jest z tym, ale nie jestem w stanie tego zmienić...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Sortuj wg