Słuch

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Słuch

przez makao87 26 paź 2010, 20:51
Czy też "słyszycie" telewizor, jeśli jest włączony, a całkiem ściszony? Jak jestem w innym pokoju, to też nie wiem jak to nazwać, skierczenie?
Albo "odczucie".
Macie też takie coś, czy coś ze mną nie tak?

Re: Słuch

przez aXo 26 paź 2010, 21:43
No, czasami tak mam, że widzę jak bohater coś mówi (ale głos jest wyłączony) i słyszę jak jednak się odzywa xD Albo jadę autobusem, chcę podsłuchać w jakim języku mówi para obcokrajowców i oczywiście słyszę po trzy języki. Myślę, że to raczej autosugestia :)
aXo

przez coma 26 paź 2010, 21:46
makao87 napisał(a):Czy też "słyszycie" telewizor, jeśli jest włączony, a całkiem ściszony? Jak jestem w innym pokoju, to też nie wiem jak to nazwać, skierczenie?
Albo "odczucie".
Macie też takie coś, czy coś ze mną nie tak?

Mam też tak. Taki ledwo słyszalny dźwięk, właśnie takie "skierczenie". Myślę, że to telewizor po prostu coś emituje i tyle. Nic w tym nienormalnego :D (chyba)
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez makao87 26 paź 2010, 21:50
Z tym słyszeniem bohaterów to też tak mam.
Ale chodzi mi dokładnie jakby o "odczucie" , że telewizor jest włączony, mogę chodzić po mieszkaniu, telewizor gdzieś chodzi bez głosu to jakbym go odczuwał, że się pali. No nie wiem jak już to wytłumaczyć. Zawsze tak miałem, ale teraz w nerwicy różne myśli mi przychodzą i się boję

Coma właśnie o to mi chodzi wygląda na to, że to normalne

przez M18 27 paź 2010, 12:38
makao87, z telewizorem na chodzie wiąże się także emisja dźwięku o niskiej częstotliwości, osoby młode słyszą ten dźwięk (takie ledwo słyszalne piszczenie gdy wszędzie naokoło jest cicho), natomiast starsi już nie :) to normalne.
M18

Sortuj wg