Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!

przez lucia22 24 paź 2010, 22:19
Cierpie na nerwice ,biore seroxat jedna tabletke dziennie.Moj problem polega na tym ze panicznie boje sie zabiegów,a jutro czeka mnie wyrywanie zeba.Juz byłam u dentysty pare dni temu ale zemdlałam po podaniu mi znieczulenia.Jutro bede probowac wyrwac zeba jeszcze raz.Prosze Was odpowiedzcie mi czy przy seroxacie mozna miec podane znieczulenie u dentysty???? I co zrobic zeby nie zemdlec.Dziekuje wszystkim i pozdrawiam! :lol:

Re: BŁAGAM POMOŻCIE!!!!!!!!!!

przez *Wiola* 24 paź 2010, 22:25
Witaj
Wg mnie można, ale uprzedź lekarza co bierzesz i niech on zdecyduje. Może powinnaś wziąć coś na uspokojenie, skoro to dla Ciebie taki stres. Nie wiem czy Cię to pocieszy ale chyba wszyscy lękowcy boją się wszelkich badań zabiegów itp, bynajmniej ja tak mam.
Moderator

przez depresyjny86 24 paź 2010, 22:27
Jasne,że można.Ja miałem kilka zabiegów dentystycznych na seroxacie i żyję.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucia22 24 paź 2010, 22:31
Dziekuje :lol: :lol:

Re: Błagam pomóżcie!!!!!!!!!!

przez Misiek_NL 24 paź 2010, 23:32
Ja na afobamie też miałem wyrywanego zęba pod znieczuleniem... i żyję ;)
Misiek_NL

przez *Wiola* 24 paź 2010, 23:54
Uspokajacze to raczej bez problemu, mi przed całkowitą narkozą podawali relanium bo się trzęsłam z nerwów, tylko zawsze trzeba zaznaczyć co się brało.
Moderator

przez harpagan83 25 paź 2010, 00:06
lucia22 napisał(a):Cierpie na nerwice ,biore seroxat jedna tabletke dziennie.Moj problem polega na tym ze panicznie boje sie zabiegów,a jutro czeka mnie wyrywanie zeba.Juz byłam u dentysty pare dni temu ale zemdlałam po podaniu mi znieczulenia.Jutro bede probowac wyrwac zeba jeszcze raz.Prosze Was odpowiedzcie mi czy przy seroxacie mozna miec podane znieczulenie u dentysty???? I co zrobic zeby nie zemdlec.Dziekuje wszystkim i pozdrawiam! :lol:

a ja 4 tygodnie temu miałem artroskopową rekonstrukcję przedniego krzyżowego więzadła w kolanie, operacje miałem przy miejscowym znieczuleniu, dostałem zastrzyk w kręgosłup i od pasa w dół byłem znieczulony. Normalnie byłem przytomny. Słyszałem jak mi wiercili w kościach, a smród palonej kości czułem i skojarzył mi sie ze smrodem borowanego zęba. Więc dasz rade ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Polanka 25 paź 2010, 13:33
a ja chcę Wam podżucić fajną piosenkę jeśli nie znacie, (ale jeśli słuchanie piosenek wrażliwych was osłabia to nie słuchać) do mnie trafia i nawet pomaga może Wam też :)

tu link
http://jack4126.wrzuta.pl/audio/8pdKsRn ... a_modlitwa

tytuł: DKA DonKillA - Moja Modlitwa

Pozdrawiam Was kochani :*

Sortuj wg