Co to za rodzaj nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Co to za rodzaj nerwicy

przez grzesiu7582 20 paź 2010, 15:26
Co to za rodzaj nerwicy i jak z tym walczyc...Jestem tu nowy-denerwuja mnie juz pytania kolegow-co ci jest...dlaczego nie pijesz dlaczego z nami nie jedziesz...mam 23 lata a zachowuje sie jakbym mial 70.
Od jakichs dwoch tygodni mam problem ze soba-ciezki oddech kolatanie serca szum w uszach,potworny lęk nie wiadomo przed czym,zawroty glowy,zmiany temperatury ciala...staram sie mowic sobie podczas takiego napadu ze jest ok i walczyc ale to nie zawsze pomaga...ostatnio musialem sie zwolnic z pracy bo nie bylem w stanie pracowac:(
Kto z Was to pokonal i co jest wedlug Was najlepszym lekarstwem...chcialbym to uleczyc jak najszybciej.Dodam ze mieszkam od neidawna z dziewczyna i widzi co sie ze mna dzieje a mnie szlak trafia ze nei moge sie starac calymi silami o nasza przyszlosc:(
Podajcie najlepsze sposoby jakie znacie z gory dziekuje serdecznie

Re: Co to za rodzaj nerwicy

przez MARIAN1967 21 paź 2010, 19:59
grzesiu7582, najbardziej to pasuje do nerwicy lękowej,choć dziś lekarze określają to jako zaburzenia lękowo-depresyjne.Zapewne spotykasz się z tym po raz pierwszy w życiu.Musisz się liczyć z tym ,że czeka Cię długa i ciężka praca aby to pokonać .Są lekarstwa ,które pomagają w walce z nerwicą ,jednak należy pamiętać ,że lekarstwa nie zmienią np. atmosfery w pracy. Brak akceptacji ze strony kolegów ,powoduje twoje problemy.Ty chcesz być inny, masz inne marzenia.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Re: Co to za rodzaj nerwicy

przez harpagan83 21 paź 2010, 20:02
grzesiu7582 napisał(a):Co to za rodzaj nerwicy i jak z tym walczyc...Jestem tu nowy-denerwuja mnie juz pytania kolegow-co ci jest...dlaczego nie pijesz dlaczego z nami nie jedziesz...mam 23 lata a zachowuje sie jakbym mial 70.
Od jakichs dwoch tygodni mam problem ze soba-ciezki oddech kolatanie serca szum w uszach,potworny lęk nie wiadomo przed czym,zawroty glowy,zmiany temperatury ciala...staram sie mowic sobie podczas takiego napadu ze jest ok i walczyc ale to nie zawsze pomaga...ostatnio musialem sie zwolnic z pracy bo nie bylem w stanie pracowac:(
Kto z Was to pokonal i co jest wedlug Was najlepszym lekarstwem...chcialbym to uleczyc jak najszybciej.Dodam ze mieszkam od neidawna z dziewczyna i widzi co sie ze mna dzieje a mnie szlak trafia ze nei moge sie starac calymi silami o nasza przyszlosc:(
Podajcie najlepsze sposoby jakie znacie z gory dziekuje serdecznie

Najlepiej to idź do psychologa, bo jak masz takie jazdy to forum Ci nie pomorze. Psycholog może byc na kase chorych jeżeli Cie nie stać. Masz dziewczyne to najważniejze, dlatego tym bardziej idz do psychologa, bo nie tylko tobie ale i jej będzie ciężko.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg