Mdłości w nerwicy?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Mdłości w nerwicy?

przez Kaska22 19 paź 2010, 09:43
Czy macie taki objaw,bo mnie mdli od jakiś 2 miesięcy z przerwami,jak tylko pomyślę o mdłościach to zaraz przychodzi,potrzyma trochę i puszcza i tak przez cały dzien,nie wiem co o tym myśleć
Kaska22

Re: Mdłości w nerwicy?

przez Natusia 19 paź 2010, 09:46
hej też miałam mdłości i się tym denerwowałam ale potem zaczęłam nie zwracać na to uwagi i przeszło , olej to jak Cie mdli to napij się miętowej herbatki zajmij się czymś , spróbuj ;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez ALEKS*OLO 19 paź 2010, 09:52
Kaska22, a robiłas test ciążowy :D ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kaska22 19 paź 2010, 09:59
nie robiłam testu ciążowego ponieważ nie ma możliwości żeby była w ciąży :)
Kaska22

przez Thazek 20 paź 2010, 18:09
Ja też mam co jakiś czas mdłości to normalne... też dlatego schudłem prawie 10kg ;)
Thazek

przez linka 21 paź 2010, 09:20
Mdłości zwykle zaczynały się rano i przechodziły dopiero koło południa, no chyba, ze była jakaś wyjątkowo stresująca sytuacja...to trwały caaały dzień niezależnie od tego czy byłam czymś zajęta czy nie :roll: ja w gratisie dostałam jeszcze wymioty ze stresu. Zdarzyło mi się dużo razy......niestety, nerwica....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez szklanyczlowiek 21 paź 2010, 17:33
Niestety to jeden z problemow z ktorym lekarze sobie nie radza. Moze ktos z was zna jakies leki wlasnie na mdlosci w neriwcy. Szczegolnie latem mam z tym problemy, w malych pomieszczeniach itd. Do tej pory zaden lekarz nic na to nie zaradzil, licze na Wasza pomoc.

przez Misiek_NL 21 paź 2010, 18:12
Też mnie czasem mdli...
Misiek_NL

przez kitty341 04 lis 2010, 12:10
ja mam teraz mdłości cały czas od wczoraj!!! nie chcą przejść, w skrajnych momentach biorę rapacholin, ustępuje na trochę. Na pewno nie jestem w ciąży, a do tego mam jeszcze emetofobię..=( juz nie wiem co robić....=(
kiedy jestem w domu jest ok, ale jak mam wyjść to od razu przychodzą!=( teraz aż boje sie gdziekolwiek wyjśc, dziś aż nie poszłam na zajęcia.. czy ktoś z was też tak ma/miał??
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez 19_latek 04 lis 2010, 12:31
Kaska22,
Jak jeszcze nie bylem na lekach to chyba przez miesiac codziennie rano mialem mdłosci, dopiero odkad biore leki przeszlo.
19_latek

przez kitty341 04 lis 2010, 12:41
ja też non stop jem tik taki, szczegolnie np. w autobusie, pociagu etc.! wcześniej pożerałam gumy do zucia ale mam aparat na zęby i nie bardzo teraz moge, ale jeśli przy sobie ich nie mam to jeszcze gorzej ze mną=/
czyli myslicie ze to od naszej kochanej nerwicy wszystko?
a, no i tez myslalam zeby brać aviomarin tak przeciwwymiotnie, ale jednak bardzo mi pomaga(a moze to tylko efekt placebo?) ziołowy lek raphacholin i wszystkim go polecam..

przez 19_latek 04 lis 2010, 12:55
kitty341,
Ja jak jezdzilem autobusem do szkoly to bralem lokomotiv, nie wiem czy to placebo czy nie ale nie mialem mdlosci. Do czasu az nerwica udezyla z maksymalna sila i musialem siedziec w domu.
19_latek

przez kitty341 04 lis 2010, 13:17
rany, to aż tak? ja dziś nie poszłam na zjaęcia ale zaraz musze wyjść do pracy i się cholernie boję tych mdlosci=(

przez linka 04 lis 2010, 14:34
kitty341, ja z moimi mdłościami jeździłam na zajęcia, chodziłam do pracy itd. Parę razy nawet sobie puściłam hafcika....no ale żyć dalej trzeba, nie dam się zamknąć w domu.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg