proszę o pomoc - nerwica.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

proszę o pomoc - nerwica.

przez nmR 18 paź 2010, 21:26
Od 2 miesięcy męczy mnie derealizacja i depersonalizacja. Już nie wiem tak naprawdę co mi się dzieje. Rozwiązałem swoje problemy. Nie wiem co jest ważne. Mam wrażenie, że mi odbiło i zwariowałem. Mam problemy z myśleniem, koncentracją. Dopadła mnie apatia. Nic nie czuję, nie wiem czego chcę. Chodzę na studia, ale olewam wykłady i wszystkie obowiązki, no może nie wszystkie. Wydaje mi się, że nie jestem sobą. Boję się, że to schizofrenia. Już przestałem panować nad sobą, wpadam w ataki paniki, bo nie wiem co się dzieje. Czekam na psychologa jeszcze 3 dni.
Wszystko wydaje mi się dziwne, gubię się w swoich myślach. Cały czas zachowuję się inaczej i nie wiem kim jestem. Jedyną rzeczą, której jestem w tej chwili pewien jest fakt, że jesetm uzależniony od papierosów i palę jednego za drugim.
Strasznie się nawkręcałem jeszcze tym czytaniem forum.
Wszędzie do okoła szukam pomocy i zachwuję się jak jakiś świr.
nmR

Re: proszę o pomoc - nerwica.

przez mysliciel123 18 paź 2010, 21:50
Ja też mam wiele problemów jestem młodszy.I gdy mnie przygniataja też szukam gdziekolwiek pomocy.nie jestes sam . a tez przed godzina napisalem na swoj temat ale nikt nie chce pomóc.

Sortuj wg