Psychiatra do du.y ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Psychiatra do du.y ?

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 18:17
Poszukaj innego lekarza... Są tacy którym zależy na tym żeby pacjęt się dobrze czół... ja na szczęście trafiłem w 10 jeśli chodzi o moją panią psychiatre... Ale z tego co czytałem i sie dowiadywałem to mam prawdziwe szczęście...
Misiek_NL

przez jacas 29 wrz 2010, 21:17
Krwiopij napisał(a):Pomianowska, mi się wydawalo,że to normalne,iż do psychiatry chodzi się raz na 3 tygodnie badz raz na miesiąc..

jej raczej chodzi o to, ze nie przepisal jej lekow mimo dlugiej wizyty i postawieia diagnozy
jacas

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 21:20
Ja na początku chodziłem raz na mięsiąc.... ale teraz mam nawrót nerwicy i chodzę jak potrzebuję...
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jacas 29 wrz 2010, 21:21
Krwiopij napisał(a):Moim zdaniem to tylko o nim dobrze świadczy,że nie postawil diagnozy.
Jak można zdiagnozowac kogos kto przyszedl na pierwsze spotkanie po 20 minutach rozmowy??

mnie lekarz zdiagnozowal po 10 minutach
jacas

przez linka 29 wrz 2010, 21:23
Ja bym powiedziała, ze dość odpowiedzialny psychiatra, ze po 20 minutach nie nawalił leków i nie olał sprawy......chce cię lepiej zdiagnozować...ja w tym nie widzę nic złego.....poza tym tak jak pisze Krwiopij, ja też bywam u psychiatry raz na miesiąc....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez jacas 29 wrz 2010, 21:25
Krwiopij napisał(a):jacas, bardzo fachowy,rzeczywiście ;/
W takim razie nie dziwię się tym tabunom biedaków,ktorzy po napisaniu krótkiego posta oczekują diagnozy od innych forumowiczów. :-|

najlepszy w miescie, ordynator szpitala psychiatrycznego
jacas

przez Wujek_Dobra_Rada 29 wrz 2010, 21:25
Marek77 napisał(a):Mój był jeszcze lepszy ..pytał sie mnie "jaki Panu przepisać lek"?? ...smiech na sali :?

U mnie była sytłacja: miałem problemy ze snem po wenlafaksynie, pytam się kolesia o coś na sen, mówi że mogę sobie wybrać: jakiś TLPD, hydroksyzynę, beta bloker albo neurolpetyk. Pytam się: z Pana doświadczenia co najlepiej by się sprawdziło. Powiedział - nie wiem. Wybór należy do pana...
Wujek_Dobra_Rada

przez jacas 29 wrz 2010, 21:26
beta bloker na sen :shock: ? psychiatra przepisujacy leki na serce ??
jacas

przez Wujek_Dobra_Rada 29 wrz 2010, 21:26
jacas napisał(a):
Krwiopij napisał(a):Moim zdaniem to tylko o nim dobrze świadczy,że nie postawil diagnozy.
Jak można zdiagnozowac kogos kto przyszedl na pierwsze spotkanie po 20 minutach rozmowy??

mnie lekarz zdiagnozowal po 10 minutach

Mnie jeszcze szybciej. Zapytał psychoterapia czy farmakoterapia. Mówię, że tablety. Sruuu, recepta, dowidzenia ;)

[Dodane po edycji:]

jacas napisał(a):beta bloker na sen :shock: ? psychiatra przepisujacy leki na serce ??

Propanolol. Dosyć popularny uspokajaczo-nasennik.
Wujek_Dobra_Rada

przez jacas 29 wrz 2010, 21:30
myslalem, ze takie leki moze przepisac tylko kardiolog, ewentualnie lekarz 1 kontaktu
jacas

przez Wujek_Dobra_Rada 29 wrz 2010, 21:32
To może Ci dentysta czy ginekolog wypisać :mrgreen:
Wujek_Dobra_Rada

przez linka 29 wrz 2010, 21:32
jacas, nie ma czegoś takiego, ze jedne leki wypisuje taki specjalista i inny inne.... :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez jacas 29 wrz 2010, 21:34
Krwiopij napisał(a):No cóż.
Moim zdaniem żeby trzepnąć efkę nie wystarczy się komuś popatrzec w gębę i wysluchac 5 minut biadolenia.
Możliwe,że niektore przypadki są ewidentne,jasne,książkowe,ale jest ich zdecydowana mniejszosc.

u poprzedniej psychiatry siedzialem pol godziny i co? dostalem to co zawsze sie dostaje - asentre. wiadomo, ze wiekszosc nerwic sie leczy antydepresentami i kwestia dobrania odpowiedniego

[Dodane po edycji:]

linka napisał(a):jacas, nie ma czegoś takiego, ze jedne leki wypisuje taki specjalista i inny inne.... :lol:

chodzilo mi o to, ze psychiatra nie powinien wypisywac lekow na serce
jacas

przez Wujek_Dobra_Rada 29 wrz 2010, 21:35
Tyle, że lekarza rodzinnego mogą ścignąć, przy wypisywaniu psychotropów na ''P''. Jesli nie ma papierku u siebie, że leczysz się przewlekle ,to NFZ wlepi jakieś 5 tys kary. Lekarzowi oczywiście.
Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg