Boję się ! Co to było ?!!! :'( Pomocy...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: BOJĘ SIĘ ! CO TO BYŁO ?!!! :'( POMOCY...

przez wovacuum 29 wrz 2010, 18:23
LasVegas, tak,neurolog podczas wywiadu i podstawowych badan,najpierw wyklucza guzy itd.Idz-jesli to ma Ciè uspokoic.ale myslè,ze po prostu mialas mega atak paniki i lèku.Jak zaczniesz siè chowac po kàtach ze strachu-to moze da Ci lekarz w koncu neroleptyk-w minimalnej dawce w polàczeniu z antydepresantem.Niekoniecznie ssri-moze trojpiersceinowiec jakis.
wovacuum

przez wovacuum 29 wrz 2010, 18:55
Neurolog bèdzie pytal czy masz zaburzenia:widzenia,sluchu,chodzenia,zatrzymanie moczu,zaburzenia rownowagi,o bol w obrèbie konczyn,drgawki,o choroby przewlekle w Twojej rodzinie.tyle pamiètam ze swojego badania.acha i bèdzie takim mloteczkiem Cie stukal w kolana 8) .
wovacuum

przez wovacuum 29 wrz 2010, 19:17
LasVegas, to podstawowe badanie,a co lekarz wymysli to nie wiem??Pojdziesz i sama zobaczysz :D tak jak Linka napisala-wymioty sà na tle nerwowym-ja tez kiedys wymiotowalam przy ataku paniki i lèku.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MARIAN1967 29 wrz 2010, 19:56
Jak ktoś nie potrafi racjonalnie zażywać lekarstw ,to nie powinien się dziwić, że ma potem takie atrakcje.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez MARIAN1967 29 wrz 2010, 20:03
Atak czego? Ty nie rozumiesz swoich problemów ze zdrowiem.
Ostatnio edytowano 29 wrz 2010, 20:05 przez MARIAN1967, łącznie edytowano 1 raz
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Re: Boję się ! Co to było ?!!! :'( Pomocy...

przez celineczka3 29 wrz 2010, 20:23
Marian o co Ci chodzi?Bo ja też nie rozumiem.
celineczka3

przez MARIAN1967 29 wrz 2010, 20:26
Nigdy w życiu nie traktowałem lęku jako chorobę i nigdy się tym nie przejmowałem.Dla mnie objawem choroby może być ból. Aby go zaliczyć jako objaw nerwicy muszą być jednak spełnionych kilka warunków .Po 16 -stu latach nie wiem czy wszystko wiem o nerwicy. Jednak w przeciwieństwie do Ciebie nie mam obecnie powodu aby się skarżyć na nerwicę .Wylądowałaś kiedyś w szpitalu ,bo nałykałaś się APAPU na ból zęba. Nie jestem pewien czy mam Tobie wierzyć , że tylko bierzesz to co napisałaś .

przez marcja 29 wrz 2010, 20:36
MARIAN1967 napisał(a):Nigdy w życiu nie traktowałem lęku jako chorobę i nigdy się tym nie przejmowałem.Dla mnie objawem choroby może być ból. Aby go zaliczyć jako objaw nerwicy muszą być jednak spełnionych kilka warunków .Po 16 -stu latach nie wiem czy wszystko wiem o nerwicy. Jednak w przeciwieństwie do Ciebie nie mam obecnie powodu aby się skarżyć na nerwicę .Wylądowałaś kiedyś w szpitalu ,bo nałykałaś się APAPU na ból zęba. Nie jestem pewien czy mam Tobie wierzyć , że tylko bierzesz to co napisałaś .

1.Nie tylko bol jest objawem choroby
2.Przy bolu zeba czlowiek traci glowe-ja podczas ostatniego bolu zeba lykalam pyralgine, ketonal oraz nurofen z kodeina, lejac na dawki dobowe. Po prostu bol byl z gatunku "chodze po scianach"!

przez *Wiola* 29 wrz 2010, 20:41
Magda, spoko, ja myślę,że Marian cierpi na PMS :zonk:
Moderator

przez celineczka3 29 wrz 2010, 20:45
LasVegas z tego co napisałaś wzięłaś 2 tbl zomirenu czyli 0,5 mg, a zomiren też może powodować wymioty...może lek Ci zaszkodził.
Ostatnio edytowano 29 wrz 2010, 20:46 przez celineczka3, łącznie edytowano 1 raz
celineczka3

przez MARIAN1967 29 wrz 2010, 20:48
Jesteś dorosła i sama decydujesz jak rozwiązujesz swoje problemy ze zdrowiem .Na temat lekarstw , tych które zażywasz, nie będę się wypowiadał ,bo ich nie znam .

przez fobia 29 wrz 2010, 20:53
LasVegas, może to atak paniki połączony własnie z tym ,że masz okres do tego jak już ktoś wcześniej pisał wypiłaś dużo slodkiego szampana (słodkie faktycznie nakręca lęki- czytałam kiedyś o tym). Myślę ,że te czynniki mogły u Ciebie spowodować mega atak. MARIAN1967, co wg Ciebie jest racjonalnym zarzywaniem leków, bo to bardzo iteresujące?

przez fobia 29 wrz 2010, 21:04
LasVegas, to naprawdę musiało byc okropne uczucie :( idziesz jutro do neurologa ? Myslę, że to byłoby dobrym rozwiązaniem ,lekarz Cię zbada i jeśli uzna za konieczne wyśle Cię na dodatkowe badania.

przez MARIAN1967 29 wrz 2010, 21:08
fobia, Chodzi mi o to ,że ludzie często uważają ,że tylko lekarstwa lekarstwa rozwiążą ich problemy ze zdrowiem, nie chcą szanować zdrowia , często biorą nadmierną ilość .

Sortuj wg