Boję się ! Co to było ?!!! :'( Pomocy...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: BOJĘ SIĘ ! CO TO BYŁO ?!!! :'( POMOCY...

przez wovacuum 29 wrz 2010, 12:32
LasVegas, jesli masz mozliwosc-to idz do swojego psychologa czy psychiatry.Nie mam pojècia co to bylo-ale nie zaciekawie to wyglàda!!Moze czas na zmienè lekow??Uwazaj na siebie
wovacuum

przez linka 29 wrz 2010, 12:37
Wygląda mi toto na atak paniki...ale jak mówi wova lepiej będzie jak skonsultujesz to z psychiatrą...może czas zmienić leki, albo do SSRI dodać coś przeciwlękowego ( nie benzo).
Może to była reakcja związana z tą sytuacją z okresem?

Poza tym, sama o tym dobrze wiesz....czas iść na terapię...bo samymi lekami..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez celineczka3 29 wrz 2010, 12:39
Ile bierzesz tego leku, no i przede wszystkim jaki to lek?Myślę, że wskazana byłaby konsultacja z psychiatrą.
Ostatnio edytowano 29 wrz 2010, 12:41 przez celineczka3, łącznie edytowano 1 raz
celineczka3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 29 wrz 2010, 12:45
LasVegas, nie nie, zapewniam cie jeśli to byłby guz mózgu to miałabyś dodatkowo masę objawów neurologicznych po takim ataku. Może to reakcja na ominięcie dawki leku? Kurcze sama nie wiem.......może postaraj się teraz uspokoić, to zapewne nie guz tylko nerwica, staraj się dotrzymać do wizyty u lekarza, ale jakby coś takiego zdarzyło się jeszcze raz ja bym się zgłosiła na pogotowie labo cuś.......albo może idź do neurologa - zrobi badanie to się uspokoisz.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez fobia 29 wrz 2010, 12:48
LasVegas, ja myślę ,że to "tylko" nerwica i atak paniki,ale oczywiście jak już wyżej radzono - skonsultuj się z lekarzem. Masz może możliwość zadzwonienia do niego i opowiedzenie co Ci się przytrafiło?

przez celineczka3 29 wrz 2010, 12:50
LasVegas mówisz, że wypiłaś dużo słodkiego szampana dla dzieci...duże dawki cukru moga nakrecać nerwicę, panikę, lęk. W ogóle nasilają one wszelkie zaburzenia psychiczne u wrażliwych osób. Ale to tylko na marginesie. Póki nie pójdziesz do psychiatry, umów się do wizyte u neurologa. On powienien umieć określić na jakim tle dostałaś takiego napadu.
celineczka3

przez dogomaniaczka 29 wrz 2010, 12:54
LasVegas, ja miałam neurologa prywatnie konsultacje i badanie. kupa kasy naprawdę..
dogomaniaczka

przez linka 29 wrz 2010, 12:55
Buah, u mnie wymioty to klasyczny objaw ataku..........zapewniam cię i nie ma to związku z żadnymi guzami. Jeśli pójdziesz prywatnie do neurologa - badania też prawdopodobnie trzeba będzie robić prywatnie....ale pewnie jak cię obejrzy, pozagląda w oczy i pozna historię choroby to żadne badania nie będą potrzebne ;)
Tylko spokój nas uratuje, pamiętaj....
Przyjaciel forum

przez Korba 29 wrz 2010, 12:58
LasVegas, wymioty także mogą być z powodu nerwicy. Wygląda mi to na taki silny atak. Ale jak już będziesz mogła, odwiedź neurologa - dla własnego spokoju.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Paranoja 29 wrz 2010, 15:27
a może w ciąży jesteś :roll:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 15:40
Mi w nocy coś cykło w głowie ( tak jak czasem w kręgosłupie ) i przeszedł mnie jakby prąd w lewej nodze od razu panika że wylew, udar, tętniak itp. Rano pojechałem na EEG i wyszło dobrze.... Tylko ciągle się zastanawiam co to było... i snuje jakieś hipotezy że jakiś mały wylewik czy coś...

Co to mogło być... ?? Mieliście kiedyś coś takiego ??
Misiek_NL

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 17:54
Robert, jeśli to przeczytasz odezwij się w tym temacie... proszę
Misiek_NL

przez chojrakowa 29 wrz 2010, 17:58
LasVegas, nie od razu coś w mózgu, tylko moze zapalenie opon, skoro szukasz neurologicznych przyczyn?
Chociaż mnie też się wydaje, ze to mogło być przez stres i osłabienie, albo leki szwankują - ja na esci wariowałam.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez wovacuum 29 wrz 2010, 18:04
LasVegas, czy ten depralin-jest lekiem typowo antylèkowym???
wovacuum

Sortuj wg