Dziwne..

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Dziwne..

przez blackk 13 wrz 2010, 23:17
Witam, mam pytanie do was... Macie czasami tak że jesteście w takiej sytuacji że jesteście na pewną chwile ograniczeni do wykonania jakiejkolwiek czynności, i myślicie trzeba zrobić to, tamto a za chwile czujecie taki przeskok w głowie i myślicie ale przecież nie mogę tego wykonać teraz... Podam swój przykład, siedziałem na lekcjach w klasie, i przyszło mi na myśl zapalę sobie szluge, a w ułamku sekundy dotarło do mnie że nie zapalę, bo jestem w klasie... Dziwne zjawisko zdarza mi się to z innymi sytuacjami, a nawet myślami, że w ułamku sekundy dociera do mnie prawidłowe postanowienie... Chciałbym powiedzieć o tym psychologowi, ale mam odległe terminy spotkań :x

Re: Dziwne..

przez marciatka 14 wrz 2010, 17:47
blackk, jesteś roztrzepany po prostu. Masz na coś ochotę, nie skupiasz się na tej przykładowej lekcji i kminisz, co byś zrobił, aż sobie przypomnisz, że w końcu siedzisz w klasie.

przez wiejskifilozof 18 wrz 2010, 15:01
Ja też jestem mało skupiony, chcę mięć wszystko od razu i robić wiele rzeczy na raz .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 18 wrz 2010, 16:43
Też tak mam.To rozkojarzenie:)

Sortuj wg