Zmęczenie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Zmęczenie

przez Misiek_NL 06 wrz 2010, 19:38
Miałem intensywny dzień, dużo dziś zrobiłem... i teraz czuję się taki strasznie zmęczony i czuje się jakbym miał rozładowane baterie które się w ogóle nie ładują.

Czy to normalne przy nerwicy ??
Misiek_NL

Re: Zmęczenie

przez Valeria 06 wrz 2010, 19:40
chyba normalne-ja mam tak ze miesnie mi drgaja ze zmeczenia mam potowrne zwroty głowy,i jestem pobudzona do tego a zarazem wykonczona......sorki za te literówki ale moj oczoplas nie andaza a poprawic mi sie niechce

przez Agnieszka_1988 06 wrz 2010, 19:49
Mam to samo. Po pracy siedzącej i podobno niemęczącej czuję się, jak po dobie na magazynie w Biedronce :P A jednocześnie właśnie pobudzona. Trochę pomaga trening relaksacyjny Jacobsona, który kazała mi robić moja psycholożka. Rozluźnia nieco.
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MARIAN1967 06 wrz 2010, 20:08
Misiek_NL napisał(a):Miałem intensywny dzień, dużo dziś zrobiłem... i teraz czuję się taki strasznie zmęczony i czuje się jakbym miał rozładowane baterie które się w ogóle nie ładują.

To normalne ,że jesteś zmęczony po ciężkim dniu i nerwica nie z tym nic wspólnego.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez Misiek_NL 06 wrz 2010, 20:13
Wiem, ale ja się czuje jakbym miał zaraz paść...
Misiek_NL

przez Valeria 06 wrz 2010, 20:44
Agnieszka_1988 napisał(a):Mam to samo. Po pracy siedzącej i podobno niemęczącej czuję się, jak po dobie na magazynie w Biedronce :P A jednocześnie właśnie pobudzona. Trochę pomaga trening relaksacyjny Jacobsona, który kazała mi robić moja psycholożka. Rozluźnia nieco.

tez go stosuje.tzn jacobsona jest swietny..masz nagrany bo ja tak i Wołoszanski mi gada do ucha co wieczór..hmmmmm......

przez Agnieszka_1988 06 wrz 2010, 21:29
Mam ściągniętą wersję z www.relaksacja.pl :) Dopiero 4 raz dziś słuchałam, ale chyba lekko zaczyna pomagać tak w całokształcie.
Agnieszka_1988

przez Lajla 07 wrz 2010, 13:22
Wydaje mi się, że to normalne nie tylko dla ludzi z nerwicą. ;)
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

przez Valeria 07 wrz 2010, 15:06
Agnieszka_1988 napisał(a):Mam ściągniętą wersję z http://www.relaksacja.pl :) Dopiero 4 raz dziś słuchałam, ale chyba lekko zaczyna pomagać tak w całokształcie.

mam to samo co Ty:)
super

przez Korba 07 wrz 2010, 15:17
Misiek_NL napisał(a):Miałem intensywny dzień, dużo dziś zrobiłem... i teraz czuję się taki strasznie zmęczony i czuje się jakbym miał rozładowane baterie które się w ogóle nie ładują.

ja się tak czuję i bez intensywnego dnia....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez wovacuum 07 wrz 2010, 15:26
Misiek_NL, ee tam nerwica i nerwica..ja tez jak siè "narobiè" w pracy,przed tym szkola,potem jeszcze dom- to padam na pysk :D To calkiem zrozumiale ,ze jestes zmèczony. ;)
wovacuum

przez Thazek 07 wrz 2010, 16:43
Ja tak miałem na początku mojej choroby! potrafiłem cały czas leżeć po pracy a nawet jak w pracy nie byłem... :) teraz jest inaczej mam więcej energii na wszystko! :D jest dużo dużo lepiej...
Thazek

Sortuj wg