NATŁOK MYŚLI,,PRZEPLATANKA,, PROSZĘ O RADĘ

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez astalawista23 27 kwi 2013, 14:19
No to spróbuj zwiększyć dawkę Trittico ,jak będziesz czuła ,że jest gorzej to odstawisz. Ale musisz wziąć kilka dni aby poczuć różnicę:)

przez rene22 28 kwi 2013, 16:41
bylam u lekarza i powiedzial ze to za wczesnie na poprawe :( chyba lekarza trzeba zmienic bo lek biore od roku!!!!! czuje w klatce piersiowej okropne napiecie, scisk i rozdraznienie:( nikomu tego nie zycze bo nie da sie z tym normalnie funkcjonowac.

przez astalawista23 28 kwi 2013, 19:23
Droga rene... Chyba musisz zmienić lekarza i to jak najszybciej.
Po co się tak męczyć. :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rene22 28 kwi 2013, 20:02
wspolczuje utraty pracy :( ale byc moze jest to jakis znak i dzieki temu zmienisz cos w swoim zyciu. fajnie ze jest takie miejsce jak to, tylko tutaj moge tak naprawde powiedziec z czym sie mecze

przez szczypiorek86 28 kwi 2013, 20:10
astalawista23 napisał(a):No to spróbuj zwiększyć dawkę Trittico ,jak będziesz czuła ,że jest gorzej to odstawisz. Ale musisz wziąć kilka dni aby poczuć różnicę:)

Co z tego jak mam ich chwilowo tyle,że nie zdarzę się rozpędzić z czekaniem na ewentualne skutki...
szczypiorek86

przez astalawista23 28 kwi 2013, 20:29
Rene ja tez się cieszę ,że mogę się podzielić moim bólem z kimś kto mnie rozumie.
Na codzień nie mam z kim o tym rozmawiać bo każdy patrzy :( niby z politowaniem a ja wiem , że i tak mnie nie rozumnie.A po utracie pracy znów czuję się gorzej. :papa:

przez rene22 12 maja 2013, 17:51
....ciagłe myslli....mysle o tym co robie, o tym co bede robila za pol godziny albo ze znowu jutro bede siedziala w domu, to mnie przytlacza :( maz jest cholernie nudny i tylko dobija swoim zachowaniem...urodzic sie na nowo...

przez nerwa 29 sie 2013, 12:16
Mnie juz dobija natłok myśli w nocy :( przez co zasypiam dopiero nad ranem i kolejny dzień jest do niczego.
Staram sie nie myslec o niczym, ale to wszystko samo przychodzi... Ma ktos jakies sprawdzone sposoby jak oczyscic umysl wieczorem?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg