Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez Rebelia 13 kwi 2015, 22:24
zima, seksualne w sensie? ;>

Fobia społeczna!

przez doorothy 13 kwi 2015, 22:31
Witajcie :-) Jestem tu nowa, również nerwicowa ;-) Z fobia społeczną walczę od czasów liceum,raz jest lepiej,raz gorzej. Mam jednak od jakiegoś czasu nieco inny "objaw"- nie jestem pewna,czy to jest związane z nerwicą, pomóżcie. Mianowicie pojawia się u mnie w pewnych sytuacjach uczucie bardzo dziwne - takie jakby odpływanie, czuję się tak,jak bym za chwilę miała stracic świadomość. Nie przytomność,ale właśnie świadomość,tak bym to określiła. Muszę się przytrzymać czegoś,jeśli stoję,oprzeć. To też takie uczucie rozpierania w głowie. I pustki w klatce piersiowej - czuję,jak gdybym nie oddychala,chociaż przeciez oddycham... Takie znieczulenie w klatce piersiowej. Czy to są objawy nerwicy? Mam nerwicę lękowa zdiagnozowana przez neurologa. Mam też ta nieszczęsna fobie społeczną.
Pozdrawiam

Fobia społeczna!

przez *Monika* 14 kwi 2015, 01:48
doorothy, Myślę, że masz objawy somatyczne wskutek zaburzeń lękowych. Fobia społeczna też przecież skupia sama w sobie monumentalne rozmiary lęku.
Polecam wizytę u psychiatry, który skieruje Cię na psychoterapię.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez zima 14 kwi 2015, 18:02
Rebelia, " bardzo rzadko obserwowano wystepowanie dlugotrwalej bolesnej erekcji "
biada Ci jak nie jestes w zwiazku a bierzesz trittico.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Fobia społeczna!

przez burza011 14 kwi 2015, 22:13
Nie wiem kiedy zacznie dzialac ten servenon..niee wiem co sie u mnie dzieje siedzac w lawce z kumplem juz mam takie problemy z oddechem ze nie moge doslownie wymawiac slow to samo tyczy czegokolwiek samo siedzenie w klasie powoduje paniczny stres..nie mowiac o oczach zalzawionych i swiecacych co jest objawem somatycznym jak sadze bo wzrok w 100% zdrowy...

Fobia społeczna!

przez novymivo 06 maja 2015, 19:56
Dlugo mnie nie bylo. Jakies postepy Panowie i Panie ? Burza, Monooso odezwijcie sie ,pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez PiesFaraona 07 maja 2015, 14:43
Ciekawa jestem jak wiele osób ma myśli o tym, że ktoś może czytać mu w myślach? : D

Fobia społeczna!

przez alone05 15 maja 2015, 21:23
miałam fs kiedyś a teraz nawet nie wychodzę z domu, najbardziej boję się ludzi, jak jest mało ludzi na dworze to czasami wychodzę takimi wyludnionymi uliczkami, np. do lasu, staram się walczyć z lękiem na swój sposób, każdy musi sobie z tym lękiem jakoś poradzić sam, w końcu "Żyje­my tak jak śni­my – samotnie. We li­ve, as we dream – alo­ne. (ang.)" Joseph Conrad

Fobia społeczna!

przez luk96 18 maja 2015, 22:16
Jak miło zobaczyć, że nie jestem sam, jakkolwiek dziwnie to brzmi :D sam właśnie niedawno doszedłem do wniosku, że również cierpię na ten rodzaj fobii. Często gdy mam iść gdzieś iść przez miasto to wybieram dużo dłuższe trasy, ale wybieram ulice gdzie zazwyczaj nikt nie chodzi. Wychodzę z domu tylko gdy naprawdę muszę. Nie chodzę nigdzie na imprezy, do żadnych galerii, kin czy tego typu rzeczy (mam 19 lat). Zawsze mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą i myślą sobie - "co to za dziwoląg". Nie rozmawiam praktycznie z nikim! Marzę o tym, żeby mieszkać samemu, żeby nikt się do mnie nie odzywał i nie patrzył na mnie. To okropne, wiem. Ale przecież to nie jest tylko nieśmiałość! Tak wmawiałem sobie przez lata, ale teraz, gdzieś od pół roku ten lęk niesamowicie urósł. Nie pójdę nigdzie na studia, bo musiałbym mieszkać w akademiku, a do tego musiałbym chodzić po ogromnej szkole pełnej LUDZI! Niech mi ktoś to powie : to nie jest przecież tylko nieśmiałość?!

Fobia społeczna!

przez Introwertyczka 18 maja 2015, 22:32
Ja też mam fobię społeczną i nawet nie mam możliwości, aby z nią walczyć. Nie mam pracy, więc nie mam też okazji do spotkań z ludźmi i wychodzenia do ludzi. Nie miałabym do kogo wychodzić.
Introwertyczka

Fobia społeczna!

przez zima 18 maja 2015, 23:22
w kazdym momencie zycia mozna odwrócic kartę. kwestia decyzji.
cel uswięca srodki. 8)
Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Fobia społeczna!

przez luk96 18 maja 2015, 23:30
Czy aby na pewno? Jak mam próbować do kogoś "zagadywać", pocąc się przy tym, nie utrzymując kontaktu wzrokowego, i trzęsąc się jak świr?
Btw. czy wy też tak macie, że gdy ktoś na was patrzy to trzęsie wam się głowa?

Fobia społeczna!

przez Lethality 21 maja 2015, 10:15
luk96 napisał(a):Btw. czy wy też tak macie, że gdy ktoś na was patrzy to trzęsie wam się głowa?

Tak. Mi sama ekspozycje nie pomogła, a wręcz pogorszyła lęk w niektórych sytuacjach. Spróbuj z lekami i psychoterapią, bo w sumie nic innego dzisiaj nie ma :]

Nie wiem co zrobic ze swoim zyciem...

przez nieboszczyk 23 maja 2015, 20:07
ZyjeZaKare napisał(a):monooso, ja z zebami wlasnie zwlekalem i w koncu mnie tak zaczal bolec ze w nocy spac nie moglem, wiec wyjscia nie mialem i trzeba bylo isc od razu, i teraz kanalowo lecze niestety.

kanałowo?niestety?kanałówka to rarytas tylko dla najbogatszych burżujów.większośc by sie popukała w głowe po przeczytaniu tego postu.bolące zęby sie wyrywa.genów sie nie wybiera jednak zamiast ubolewać że musisz jeśc dziąsłami i wszystko sobie mleć blenderem można wyszukac pare korzyści z bezzębia.nie musisz myć zębów,nie musisz chodzić do dentysty,nie będą bolały,będziesz koncertowo opierdalać kutachy kolegom spod celi kiedy trafisz na areszt.,..życie bywa przewrotne

Sortuj wg