Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez burza011 15 mar 2015, 13:19
novymivo@ Jak myślisz warto kupić ten phenibut z allegro o którym pisałem ?

-- 15 mar 2015, 13:39 --

burza011 napisał(a):novymivo@ Jak myślisz warto kupić ten phenibut z allegro o którym pisałem ?
Już wiem 500mg1 tabletka czyli tak jak u Ciebie 0,5 grama w czystym składniku.Czyli jeśli miałbym np wystapienie o 10 rano to przed zajeciami wziąć 4 tabletki 2 gramy?

-- 15 mar 2015, 13:42 --

burza011 napisał(a):novymivo@ Jak myślisz warto kupić ten phenibut z allegro o którym pisałem ?

-- 15 mar 2015, 13:39 --

Już wiem 500mg1 tabletka czyli tak jak u Ciebie 0,5 grama w czystym składniku.Czyli jeśli miałbym np wystapienie o 10 rano to przed zajeciami wziąć 4 tabletki 2 gramy?

Novymivo@ A Tobie ten phenibut faktycznie pomaga ? Czujesz sie lepiej po nim? Sorki ze "cytuje" ale nie wiem jak tu edytowac tekst.

Fobia społeczna!

przez novymivo 15 mar 2015, 16:52
Ziomek wez sobie sprobuj phenibut w dzien wolny zebys wiedzial jak dziala. Dawka min to pol grama, max 2-3 ale nie szedlbym tak daleko. Dziala podobnie jak benzodiazepiny ale umysl jest czysty przytomny, dziala cos jak alko ale bez efektu ujebania. Ja bylem teraz 2 dni z rzedu na pheni odstawilem sterydy efekt ti rozwalony odkurzacz, zbity kubek, dywan i sciana oblana, obtluczony mebel i klotnia. Wszystko ma swoje czarne strony. Mnie juz to po malu wk.... . nie wiem co zrobie ale nosi mnie jak sk.... Ludzie mnie denerwuja ! Ich niemoc. Oni nie wiedza, nie umieja, nie pamietaja i klamia /cenzura/. A na mnie yo dziala jak plachta na byka.

-- 15 mar 2015, 16:07 --

W calym zyciu nie znalazla sie jedna osoba ktora by powiedziala " hej czy moglbym moglabym tobie pomoc" ! Nie wierze w ludzi !
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez burza011 15 mar 2015, 17:16
Dzieki za odp.. Jutro pojde do sklepu z odzywkami moze dostane phenibut a jak nie to na allegro zamowie,wiesz co ja probowalem lekow wizyta 100zl lek 100zl i tak bez konca a nie pomagalo bylem na hipnozie to samo0 poprawy nadal walcze i szukam sposobu zeby sobie jakos ppmoc wierze ze ten phenibut cos pomoze i nie bd musial czekac na efekty miesiac teraz mam pelno ustnych egzaminow to wiesz co to znaczy dla fobika..u mnie wystepuje w takich sytuacjach paralizujacy stres ..najlepiej mowi to moja rodzinka po co sie stresujesz nie mysl o tym i tyle latwo sie mowi...mnie obecnie wkurza mruzenie oczu przy ludziach tez jakis nowy trik nerwowy..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez novymivo 15 mar 2015, 17:35
burza011, napewno phenibut pomoze, ale jak go naduzyjesz i zaliczysz egzaminy to bedzie gehenna, sam musisz ocenic czy warto. Ja mysle ze tak. Zycie bez pheni to nie zycie. Ja az mam euforie po nim a nawet deszczowy dzien jest dniem slonecznym. Pheni to cudo i dziala odrazu.

-- 15 mar 2015, 16:35 --

burza011, napewno phenibut pomoze, ale jak go naduzyjesz i zaliczysz egzaminy to bedzie gehenna, sam musisz ocenic czy warto. Ja mysle ze tak. Zycie bez pheni to nie zycie. Ja az mam euforie po nim a nawet deszczowy dzien jest dniem slonecznym. Pheni to cudo i dziala odrazu.

-- 15 mar 2015, 16:39 --

Aha i wez sobie jakiejs muzy zapusc bedac na pheni, orgazm szczegolnie vocal trance albo cos liquid. Pzdr.jak chcesz cos z uk to daj znac, moge zwiesc i podeslac ale to na priv.
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez burza011 15 mar 2015, 17:46
Będę starał się brać jak najmniejsze dawki tego pheni,ale serio już nie mam sił na te wszystkie egzaminy przez 1,5 miesiaca będe miał tego sporo oczywiscie tylko przed ustnymi bede to brał. Czyli twierdzisz że później bez pheni będzie cokolwiek ciężko robić ? Też tak uzależnia ? Już mi sie humor poprawił jak chwalisz ten specyfik oby tylko działał tak jak mówisz to stres zejdzie troche :D

Fobia społeczna!

przez novymivo 15 mar 2015, 19:41
burza011, Nie tyle ciezko, ale bedzie Tobie pheni brakowac, dwa- bedziesz czul sie pare dni gorzej po odstawieniu. Szarobury dzien wroci ze zdwojona sila i to chwile potrwa. Nie uzaleznia, ale naduzywanie go po czasie sie odbija ze zdwojona sila. Stres napewno zejdzie na ok 90%, natomiast funkcje kognitywne lekko sie obniza, ale bedziesz mial urok w oku a egzaminatorzy wola rozrywkowego glupka, niz mulowatego zestresowanego kujona ;). Usmiech, to sie liczy teraz.
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez Pesky 15 mar 2015, 20:03
ryska, a nie masz normalnych znajomych (głupio to brzmi, chodzi mi o takich bez fobii społecznej)? Albo tych co siedzą w domu namówić na jakieś wyjście? Nad mamą możesz małymi krokami pracować. Nie wiem, ile masz lat, ale może po prostu martwi się o Ciebie. Jak będziesz wychodzić to po prostu wytłumacz jej, że idziesz ze znajomymi do kina/na piwo i o której godzinie mniej-więcej wrócisz. Z moją matką mam taki sam problem, gdy jestem w domu i się gdzieś wybieram to mówię jej z kim idę i gdzie, o której zamierzam wrócić i stanowczo dodaję, żeby nie wydzwaniała jak potłuczona :roll: trochę to irytujące, że muszę tłumaczyć się jak gimnazjalistka, ale w końcu mieszkam w jej domu i muszę jej zasad przestrzegać.
Ale skoro chodzisz na terapię to przynajmniej w tej kwestii się przełamałaś :) jak wyglądają takie spotkania? Są one indywidualne czy grupowe?

Fobia społeczna!

przez ryska 15 mar 2015, 20:34
Pesky, nigdy nie miałam znajomych, byłam gnębiona w szkole a potem po prostu nie umiałam nawiązać relacji z ludźmi, wszyscy wydawali mi się niedojrzali i nikt nie chciał się ze mną zadawać jeśli nie musiał a ja nie potrafiłam się narzucać. Więc innych nie mam. A co teraz mają agorafobię w takim stopniu zaawansowania, że nie ma mowy o tym, żeby wyszli. A jeden mieszka w innym mieście.

Mam syndrom DDD, moja rodzina jest toksyczna. Staram się walczyć z nimi o swoje, ale to jest niewyobrażalnie trudne dla mnie. Mam 29 lat i naprawdę nie muszę się mamie tłumaczyć z każdego wyjścia z domu. Ja nawet wolałabym jej wszystko mówić, bo czułabym się wtedy bezpieczniej, gdyby wiedziała gdzie jestem. Ale ona przegięła w pewnym momencie i zaczęła zmyślać, wymyślać własne wersje wydarzeń gdzie i z kim i w jakim celu idę i rozpowiadała to rodzinie. Dlatego teraz zupełnie nic nie chcę jej mówić. (próbowałam z nią rozmawiać na ten temat, ale skutek był odwrotny od zamierzonego).

Chodzę na terapię indywidualną, dopiero miałam 4 spotkania. Póki co to terapeutka chce, żebym to ja gadała a sama się nie udziela. Ustaliła, że mam inny problem ważniejszy, na podstawie tego, co jej mówiłam. I nad tym chce pracować a nie nad socjofobią. Nie wiem jak to dalej pójdzie.
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

Fobia społeczna!

przez novymivo 15 mar 2015, 20:59
ryska, Hej. Mam duza metalowa pale w samochodzie, czasem trzeba jej uzyc aby ludzie przestali sie smiac, a przy okazji sciagniesz kaptur i zwolnisz krok. Tak dziala pokonywanie fobii.
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez Pesky 15 mar 2015, 22:06
ryska, :( w takim razie nie wiem... ja jakiś znajomych mam, takich prawdziwych przyjaciół zdecydowanie mniej. W sumie nikt z kim się zadaję nie cierpi na fobię społeczną i ja raczej też o swoim problemie nikomu nie mówię. Ba, nawet jakbym powiedziała to w życiu by mi nie uwierzyli.

Fobia społeczna!

przez ryska 15 mar 2015, 22:36
Pesky, no tak, jestem beznadziejnym przypadkiem :( :D a mi tez nikt by nie uwierzył. Mamie powiedziałam i śmieję się ze mnie.
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

Fobia społeczna!

przez burza011 16 mar 2015, 07:34
Novymivo@ja na poczatku twierdzilem ze nie bede bral nigdy zadnych lekow itp a teraz przy nadmiarze stresu wszystkiego bym sprobowal zeby tylko przeszlo ;) Najbardziej u mnie denerwujace jest mruzenie oczu przy ludziach mial ktos takie cos?Nie mowiac o zalzawionych oczach
..

Fobia społeczna!

przez laden 16 mar 2015, 08:02
burza011, Ja mam. Nie moge ludziom zbyt dlugo patrzec w oczy. Moze nie mruzenie, ale robie sie zaraz czerwony i lzy naplywaja do oczu.
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

Fobia społeczna!

przez novymivo 16 mar 2015, 11:29
laden napisał(a):burza011, Ja mam. Nie moge ludziom zbyt dlugo patrzec w oczy. Moze nie mruzenie, ale robie sie zaraz czerwony i lzy naplywaja do oczu.

Hej masz erytrofobie, lub tradzik rozowaty 1 stadium, albo to i to. Lepiej lecz sie na tradzik rozowaty przy okazji nie bedziesz sie czerwienil. Erytrofobia jest czesto mylona z tradzikiem rozowatym o czym wiele osob nie wie. Stres podczas rozmowy to czesto rzecz normalna, natomiast skora zaatakowana troadzikiem rozowatym czerwieni sie a nie powinna. Potem utozsamiaja to z erytrofobia. To bledne kolo, przyczyna erytrofobii jest tradzik rozowaty .Na lzy nic nie poradze, moze monooso sie wypowie, jakos dlugo go nie widzialem. Moze jakas robote dostal :D.

-- 16 mar 2015, 10:29 --

monooso, Zyjesz kolego, co tam u Ciebie :) ??
wenla35 mg
X

Sortuj wg