Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez novymivo 12 mar 2015, 14:04
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Jak się nazywają przyjmowane przez Ciebie prohormony?

Epistane 6 tyg,
4 pierwsze 40 mg na dobe, 2 ostatnie- 60 mg na dobe, potem odblok clomedem i DAA oraz ZMA,
nie musze mowic ze przy przyjmowaniu doustnych hormonow trzeba brac oslonki na watrobe.
pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez Psychoanalepsja_SS 12 mar 2015, 14:39
A można przyjmować inaczej? Kulturzaki te różne swe pakierskie substancje czasem ładują domięśniowo, podskórnie, czy coś takiego? No zresztą, i tak te hormony dojdą do wątro i się tam rozwalą powodując jakieś spustoszenie, nie?
Odkąd czułeś pozytywne efekty w dziedzinie zainteresowań naszych? Cóż to ten "odblok"?
Mięśnie przy tym pewnie przypadkiem nie urosną? / trzeba szamać więcej i konkretniej ? hehe

Fobia społeczna!

przez zima 12 mar 2015, 17:53
novymivo, nie taka łatwa do wykonania ta mikstura. nie to co setra ze se wrzucam tabletke do gęby i heja.
Obrazek

-- 12 mar 2015, 16:54 --

Obrazek
Ostatnio edytowano 12 mar 2015, 18:01 przez zima, łącznie edytowano 1 raz
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez novymivo 12 mar 2015, 17:55
Psychoanalepsja_SS napisał(a):A można przyjmować inaczej? Kulturzaki te różne swe pakierskie substancje czasem ładują domięśniowo, podskórnie, czy coś takiego? No zresztą, i tak te hormony dojdą do wątro i się tam rozwalą powodując jakieś spustoszenie, nie?
Odkąd czułeś pozytywne efekty w dziedzinie zainteresowań naszych? Cóż to ten "odblok"?
Mięśnie przy tym pewnie przypadkiem nie urosną? / trzeba szamać więcej i konkretniej ? hehe

Hej.
1) Na silowni cwicze juz dobre 5-7 lat ale wielki nie jestem, waze jakies 80-85 kg, 82cm w pasie, 120 w klatce, ok 45 w bicepsie itp- w sumie to nie wazne ale
2)Mozna zalatwic sobie sterydy w olejach jak jakis testosteron np ale primo to nielegalne, po drugie mam zle doswidczenia a probowalem dawno -dawno temu.
3)Mysle ze bez cwiczen silowych sterydy nic nie dadza bo one tylko pozwalaja na blokade estrogenu i kortyzolu ale najwieksze dzialanie jest przy odp. diecie + wysilku fizycznym ( 75% to wysilek nog daje najwieksze wydzielanie testosteronu).
4)Odblok to cykl posterydowaly aby twoje jadra zaczely produkowac naturalny testosteron, jezeli tego nie zrobisz to grozi ci wylysienie, cycki hehe, brak erekcji, zaburzenia, brak sil itp itd.
5)Miesnie rosna, ale w wypadku epi pieknie spadla mi tkanka tluszczowa a miesnie glownie sie wyrzezbily, jest to zasluga diety ubogiej w weglowodany i bogatej w bialko.
Ogolnie epi to bardzo bezpieczny prohormon, lajtowy wrecz . Kolejny cykl zrobie na czym duzo bardziej konkretnym, tutaj chodzilo mi tylko o to aby po ponad 2 miesiecznej przerwie wrocic do odpowiedni tor i udalo sie z nawiazka.
Bedac na epi naprawilem auto, zlozylem motocykl, pracowalem, cwiczylem i jeszcze pare innych rzeczy udalo sie zorganizowac, jak na 6 tyg to sporo, w zyciu bym tego nie ogarnal za jednym razem. Niestety pare osob przeze mnie plakalo, ale mam to w dupie oni i tak nie rozumieja mnie a ja ich i niech tak zostanie. Skonczylem dogadzac innym bo i tak /cenzura/ z tego mialem, dogadzam sobie jak wiekszosc i jest ok. Szkoda tylko ze z wychowanego chlopaka musialem stac sie dupkiem aby ludzie zaczeli mnie szanowac i co najwazniejsze liczyc sie ze mna, bo zawsze bylem cichy, skromny i sie nie odzywalem. Nigdy wiecej.

-- 12 mar 2015, 16:59 --

zima, Hej, tylko ze po sercie wlacza sie zombie mode a po prohormonach GOD mode tak w skrocie bym to ujal. Nie musze dodawac ze jak sie zarzuci do tego Phenibut lub kratom ( ale wersja biala ew czerwona) to jest sie nie do pokonania. Chocbym gory mial przenoscic to dam rade, po pchaniu 220 kg motocykla 10 km nic mnie nie jest w stanie pokonac.
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez burza011 14 mar 2015, 02:46
Ja poddalem sie hipnozie 000poprawy -300zl z portfela....Stosowal ktos z was jakies ziola moze? Czytalem o kavie...ale oczywiscie u nas jest to juz nielegalne...zna ktos jeszcze cos podobnego?? A ten phenibut pomaga cos??Jak mysliscie przed publicznym wystapieniem cos by pomogl? Opisze ktos jego dzialanie ? I jeszcze jedno pytanie ziolka 5htp stosowal ktos,?

Fobia społeczna!

przez novymivo 14 mar 2015, 10:46
burza011 napisał(a):Ja poddalem sie hipnozie 000poprawy -300zl z portfela....Stosowal ktos z was jakies ziola moze? Czytalem o kavie...ale oczywiscie u nas jest to juz nielegalne...zna ktos jeszcze cos podobnego?? A ten phenibut pomaga cos??Jak mysliscie przed publicznym wystapieniem cos by pomogl? Opisze ktos jego dzialanie ? I jeszcze jedno pytanie ziolka 5htp stosowal ktos,?

Hej. Ja stosowalem chyba wszystko co jest mozliwe. Kava-kava dziala ale szybko trzeba podnosic dawki, tak w pl nielegalna lol. Phenibut napewno pomoze. 5htp- placebo i nie dziala napewno na fobie, bardziej na depresje.
pzdr
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez burza011 14 mar 2015, 10:59
A np. Majac publiczne wystapienia 2-3razy w tygodniu to pewnie za czesto brac ten phenibut?

Fobia społeczna!

przez novymivo 14 mar 2015, 12:35
burza011 napisał(a):A np. Majac publiczne wystapienia 2-3razy w tygodniu to pewnie za czesto brac ten phenibut?

Mozesz sprobowac, ale mysle ze z kazdym kolejnym dniem w tym samym tygodniu, efekt bedzie slabszy a objawy negatywne mocniejsze. Musisz znalesc panaceum, phenibut dziala do 24 godzin, tzn pierwsze 12 jest duzo silniejsze, ale efekt terapeutyczny utrzymuje sie do nastepnego dnia wlacznie. najszybciej phenibut kupisz gdzies na silowni z suplementami. Dawkowanie zacznij od 1 grama, max 2 gramy bo moze byc nie przyjemnie. Phenibut + alko to dobry mix ;).
pzdr
ps- w Twoim wypadku kratom by sie sprawdzil, ale w pl nielegalny. Kratom dziala duzo bardziej lightowo ale dlugie go stosowanie niby powoduje uzaleznienie, sam nie wiem, ja tam uzalezniony nie jestem i nie bralem tego juz kilka dni a mialem brac codziennie. Smak kratomu przyprawia mnie o mdlosci, moze to dlatego.
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez burza011 14 mar 2015, 14:04
Na Allegro jest phenibut w tabletkach 500mg za 120 zł 90 tabl a stosowanie1-2 kapsulki 2-4 razy dziennie myslałem ze lepiej brac dawkę jednorazowo np przed danym wystapieniem..

Fobia społeczna!

przez novymivo 14 mar 2015, 14:17
burza011 napisał(a):Na Allegro jest phenibut w tabletkach 500mg za 120 zł 90 tabl a stosowanie1-2 kapsulki 2-4 razy dziennie myslałem ze lepiej brac dawkę jednorazowo np przed danym wystapieniem..

Ja place ok 10 funtow za 50 gram proszku, dawkowanie 1x dziennie godzine przed waznym wydarzeniem + popic szklanka soku grapefruitowego lub zjesc grapefruita do tego. Owoc spowalnia enzymy watrobowe
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez Pesky 14 mar 2015, 21:00
I ja melduję się w wątku dla socjofobików. Ciężko mi sprecyzować, kiedy zaczęła się moja "przygoda" z fobią społeczną, ale trwa ona już parę dobrych lat. Raz bywa lepiej, raz gorzej. Niestety to napięcie, stres i sztywność kiedy przebywam z ludźmi jest zawsze, w mniejszym lub większym stopniu ale jest :( Wychodzę z domu, chociaż czasem mam ochotę zamknąć się w nim - tak mnie stresują wyjścia... pragnę jednak kontaktu z ludźmi. No i w sumie takie izolowanie się tylko pogarsza sprawę.

Fobia społeczna!

przez ryska 14 mar 2015, 21:36
Pesky A ja właśnie czuję, że coraz bardziej się wycofuję z życia społecznego. Coraz bardziej nie chce mi się wychodzić, muszę mieć do tego ważny powód. Moi znajomi to zauważyli i martwią się o mnie, próbują mnie zmusić do wychodzenia, ale nie potrafią mnie zmotywować. A ja nie mam siły mierzyć się z tymi wszystkimi ludźmi naokoło, walczyć sama ze sobą w sytuacjach społecznych. Od zawsze to robiłam i już jestem tym zbyt zmęczona.
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

Fobia społeczna!

przez Pesky 15 mar 2015, 01:45
ryska, byłaś u psychologa lub psychiatry? Może leki pozwoliłyby Ci na w miarę normalne funkcjonowanie. Ja na razie radzę sobie jak mogę, sama. Czy Twoi znajomi wiedzą o fobii? Powinnaś jednak czasem zmusić się do wyjścia, chociażby z nimi... może z ludźmi, którzy Cię akceptują, lubią, martwią się o Ciebie będzie łatwiej. Ja przynajmniej tak mam, że gdy idę z koleżanką to skupiam uwagę na rozmowie, a nie na tym, że każdy mijany człowiek na mnie patrzy i mniej się denerwuję.
Małymi krokami można próbować się z tym wszystkim oswajać. Przede wszystkim gdy wychodzę i zaczynam się denerwować to powtarzam sobie w myślach, że nie mam się czego bać. Zawsze mam wrażenie, że gdy idę ulicą czy stoję na przystanku to wszyscy mi się przyglądają, gdy mijam kogoś kto się śmieje to na pewno śmieje się ze mnie itp. - i w tym momencie staram się jednak opanować i myśleć logicznie. Przecież sama nie przyglądam się przechodniom, co najwyżej rzucę kilka spojrzeń - dlaczego więc inni mieliby mi się przyglądać? Wszyscy i tak myśli mają zaprzątnięte własnymi sprawami. Takie tłumaczenie sobie chociaż troszkę pomaga.

Fobia społeczna!

przez ryska 15 mar 2015, 11:52
Pesky, na ulicy sobie jakoś radzę, jeśli idę z kimś. Jeśli sama, to najlepiej idę jak najszybciej, nie patrzę na nikogo, zakładam kaptur lub czapkę. Staram się jak najbardziej odizolować. I oby tylko nie być zmuszoną do jakiejkolwiek interakcji z kimkolwiek.

Od miesiąca chodzę na terapię. Terapeutka uznała, że socjofobia nie jest moim największym problemem (ja bym ją postawiła na równi z dwoma czy trzema innymi, najgorszymi). Leków nie mogę brać a poza tym i tak psychiatra stwierdziła, że samego brania leków bałabym się na tyle, że tylko zwiększyłoby to poziom stresu.
O fobii wie tylko moich trzech znajomych, z czego jeden tylko bardzo ogólnie i mieszka w innym mieście. A dwaj pozostali sami nie wychodzą z domu. Więc mogłabym wychodzić sama albo wcale. A sama nie mam motywacji no i doszłaby do tego walka z nadopiekuńczą matką, jej pytaniami, reakcjami itp. (gdzie idę, po co, dlaczego, z kim, kiedy wychodzę, kiedy wrócę...).
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

Sortuj wg