Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez mark123 18 lut 2015, 14:34
greg666 napisał(a): Największymi terrorystami w szkole są nauczyciele ;)

A moim zdaniem uczniowie.

-- 18 lut 2015, 13:35:10 --

greg666 napisał(a):A może to nie świadomość tylko jakaś obsesja czy coś? ;)

Obsesję to mają szkolni chuligani, na punkcie czynienia zła.

-- 18 lut 2015, 13:48:38 --

monooso napisał(a):
Petek napisał(a):Ja bym z checia sam wwymierzyl sprawiedliwość za lata upokrzen , za wypowiedzane słowa , za przemoc psychiczna i fizyczna w szkoile

A ja właśnie tego nie czuję. Nie czuję potrzeby jakiejś zemsty, nawet nie czuję zbytniej agresji do tamtych osób.

Ja emocjonalnie nienawidzę całej młodzieży, nic mi strasznego nie zrobili, ale nienawidzę ich za ich ogólne zachowanie i sposób bycia. Wiem, że cała młodzież nie jest zła, ale gdybym miał posłuchać w pełni swoich emocji, to życzyłbym śmierci w męczarniach całej młodzieży.

-- 18 lut 2015, 13:59:39 --

Jest wiele "spraw", których emocjonalnie nienawidzę "z całego serca", nienawiści we mnie ogrom.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Fobia społeczna!

przez greg666 18 lut 2015, 15:02
mark123, weź wyluzuj albo co ;)

Fobia społeczna!

przez mark123 18 lut 2015, 15:09
greg666 napisał(a):mark123, weź wyluzuj albo co ;)

Jak znajdę wyłącznik emocji, to wyluzuję.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez monooso 18 lut 2015, 15:54
mark123 napisał(a):Ja emocjonalnie nienawidzę całej młodzieży, nic mi strasznego nie zrobili, ale nienawidzę ich za ich ogólne zachowanie i sposób bycia. Wiem, że cała młodzież nie jest zła

To samo mógłbym powiedzieć ale nie o młodzieży tylko o osobach dorosłych.

Jest wiele "spraw", których emocjonalnie nienawidzę "z całego serca"

U mnie jedną z tych spraw jest fobia społeczna.
monooso

Fobia społeczna!

przez Lethality 18 lut 2015, 23:54
Ja bardziej się boję grupki gimnazjalistów/licealistów niż grupy dorosłych. Młodzi nie znają zasad społecznych, albo zupełnie je olewają by zaimponować grupie w stylu: "patrzcie co ja potrafię!". Są nieobliczalni więc można się po nich spodziewać najgorszego.

Fobia społeczna!

przez Makabra 19 lut 2015, 01:56
mark123 napisał(a):Ja emocjonalnie nienawidzę całej młodzieży, nic mi strasznego nie zrobili, ale nienawidzę ich za ich ogólne zachowanie i sposób bycia. Wiem, że cała młodzież nie jest zła, ale gdybym miał posłuchać w pełni swoich emocji, to życzyłbym śmierci w męczarniach całej młodzieży.

Chociaż te męczarnie mi odpuść, dobra? :P
Makabra

Fobia społeczna!

przez novymivo 20 lut 2015, 12:22
Hej, jak Wam mija dzien ? Jakies postepy ? Podlozyliscie komus noge na miescie ;) ?

-- 20 lut 2015, 18:40 --

novymivo napisał(a):Hej, jak Wam mija dzien ? Jakies postepy ? Podlozyliscie komus noge na miescie ;) ?

Cisza , cisza no tak mamy piatek, pewnie fobicy dzis na party jakies sie wkrecili :D
Udanej imprezy !!!!!!!!!!!!
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez tomasz_xyz 21 lut 2015, 13:17
W ramach walki z fobią robiłem dziś zakupy miedziakami w biedrze. Trochę czasu to trwało bo i pan za mną był niezadowolony. Wprowadzam więc pojęcie "mruczka kolejkowego" :D
tomasz_xyz

Fobia społeczna!

przez Rebelia 21 lut 2015, 13:31
Lethality napisał(a):Ja bardziej się boję grupki gimnazjalistów/licealistów niż grupy dorosłych. Młodzi nie znają zasad społecznych, albo zupełnie je olewają by zaimponować grupie w stylu: "patrzcie co ja potrafię!". Są nieobliczalni więc można się po nich spodziewać najgorszego.

No gimnazjum to taki wiek, jeszcze też zależy od środowiska, w jakim tam się dany gimnazjalista obraca, ale też mnie trochę dyga jak widzę grupkę w busie czy tam na chodniku :P Ostatnio przezwyciężyłam swój lęk - dzieci do lat 5 (wyżej nie miałam okazji), już na luzie czy to dzieci w rodzinie czy znajomych, jestem w stanie egzystować i bawić się. Sukces, bijcie brawo :P

Fobia społeczna!

przez novymivo 21 lut 2015, 14:13
Rebelia napisał(a):
Lethality napisał(a):Ja bardziej się boję grupki gimnazjalistów/licealistów niż grupy dorosłych. Młodzi nie znają zasad społecznych, albo zupełnie je olewają by zaimponować grupie w stylu: "patrzcie co ja potrafię!". Są nieobliczalni więc można się po nich spodziewać najgorszego.

No gimnazjum to taki wiek, jeszcze też zależy od środowiska, w jakim tam się dany gimnazjalista obraca, ale też mnie trochę dyga jak widzę grupkę w busie czy tam na chodniku :P Ostatnio przezwyciężyłam swój lęk - dzieci do lat 5 (wyżej nie miałam okazji), już na luzie czy to dzieci w rodzinie czy znajomych, jestem w stanie egzystować i bawić się. Sukces, bijcie brawo :P

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Gratuluje !
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez Limitrophe 22 lut 2015, 14:44
Fobia społeczna i lęk.
Benzo i alkohol.
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

Fobia społeczna!

przez monooso 22 lut 2015, 18:13
novymivo napisał(a):Hej, jak Wam mija dzien ? Jakies postepy ?

Łykam już prawie 3 tygodnie Sulpiryd oraz 2 tygodnie Convulex. O ich działaniu pisałem już wcześniej więc nie będę się powtarzał. Dodam, że w dalszym ciągu żadnych efektów ubocznych nie widać na horyzoncie, a ulotki są w nie zaopatrzone sowicie. Co do efektów pozytywnych to zauważyłem, że mój humor się w miarę ustabilizował, nie mam już takich skrajnych skoków nastroju jak wcześniej, nie jestem już tak patologicznie wrażliwy na wszystko jak wcześniej. Pewnie ten Convulex w końcu zaczął działać, chwała mu za to. No co mogę powiedzieć... tak jak wspomniałem - humor w miarę się ustabilizował, energię w miarę mam (wykonywanie czynności nie sprawia mi problemu jak kiedyś), czuję się bardziej trzeźwy (a nie jak na jakimś haju jak kiedyś), lepiej mi się myśli (nie mam tak wielkiej pustki w głowie jak kiedyś, dalej jest ale wcześniej była ona jakaś większa i bardziej negatywna, teraz chyba jest w miarę ok), mniej się stresuję itp. Tak spoglądam na swoją listę objawów, którą przedstawiłem dla psychiatry i prawde mówiąc sporo zostało zaleczone. Psychiatra mówił, że jego pierwszym celem jest stabilizacja nastroju, można powiedzieć, że zostało to osiągnięte. Wiele objawów jakie mam zapisane na kartce to kwalifikuje się do leczenia psychologicznego, a nie psychiatrycznego. Co do fobii społecznej to została zmniejszona ale nie wyleczona i tym powinien teraz się zająć mój lekarz. Moim zdaniem powinniśmy na początek zwiększyć dawkę Sulpirydu do 100 mg, a co później to się zobaczy. Dzisiaj byłem w kościele, tym razem na stojąco, stałem sobie wśród ludzi w tym samym miejscu jak kilka tygodni temu na trzeźwo tylko tym razem było więcej osób za mną, obok mnie, przede mną, ogólnie z każdej strony. Miałem porównanie, mogę powiedzieć, że o wiele mniej się stresowałem niż wcześniej mimo bardziej stresujących warunków, jednak dalej doskwiera mi problem, o którym pisałem poprzednio czyli stanie w bezruchu -> narastanie lęku -> nasilenie objawów somatycznych. Trzeba coś zrobić aby przebywanie w jednej pozycji wśród ludzi przez dłuższy okres czasu nie nasilało tak objawów. To już dla mnie pod jakieś ADHD podchodzi, tylko, że osoby z ADHD rozładowują te napięcie ruszając się, robiąc coś, a ja nie. Muszę z ciekawości sprawdzić czy w samotności będę miał podobnie jak wśród ludzi, tzn. czy stojąc sztywno w jednej pozycji lęk i objawy somatyczne będą we mnie narastać. Wątpię, aby tak było ale warto sprawdzić. Poza tym spacerując wśród ludzi raz łzawią mi oczy, raz nie łzawią, raz boję się ludzi, raz się nie boję (mimo, że mijam bardzo podobne osoby), nie wiem od czego to zależy, może jakieś ptsd, ciężko mi znaleźć jakieś logiczne wytłumaczenie tego stanu rzeczy. A i wczoraj sobie zarzuciłem całego tabsa Etizolamu, zadziałał podobnie jak wcześniej, ani mocniej, ani słabiej, mocnooo mnie rozluźnił, w tygodniu zamierzam jeszcze przetestować Alprox. To na tyle z placu boju. :8):
monooso

fobia społeczna

przez Agor97 22 lut 2015, 21:58
Witam. Nie będę się rozpisywał po prostu podejrzewam ze mam fobie społeczna Ale nie chce sobie wymyślać chorób Ale naprawdę źle się czuję i mam pytanie czy warto iść z tym do pedagoga szkolnego? Nie mam nikogo z kim mogę pogadać nikomu nie ufam i myślałem właśnie czy iść do pedagoga może by mi coś poradziła ale nie wiem czy to dobry pomysł czy nikomu o tym nie powie czy w ogóle z czymś takim iść do pedagoga. Mam prawie 18 lat i trochę się boję o swoją przyszłość do psychologa bym poszedł ale nie wiem gdzie i czy sam bym mogl. Potrzebuje pomocy jak najszybciej bo z dnia na dzień jest coraz gorzej :/

fobia społeczna

przez zima 22 lut 2015, 23:08
to trzeba do psychiatry po leki.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Sortuj wg