Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez AddictGirl21 22 sie 2014, 23:54
Midori, Bo wiesz co Midori, tych ludzi dobrych, naprawdę dobrych jest mało. Wierzę Ci z całego serca, że ludzie Cię skrzywdzili ale teraz Ty mi uwierz - Nie wszyscy są źli, nie można generalizować ludzkiej głupoty. Sama po sobie wiem, że prawdziwie bliskie mi osoby mogę policzyć na palcach jednej ręki. Reszta idzie w odstawkę, niestety.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Fobia społeczna!

przez Makabra 23 sie 2014, 10:11
beladin napisał(a):Makabra, Wychodzisz do ludzi pomimo lęku, przełamujesz się, wchodzisz w jakieś sytuacje mimo, że sprawia Ci to dyskomfort? Pracujesz nad tym by oswoić albo pozbyć się lęku?

Niby wychodzę, ale nie mam znajomych ani przyjaciół, więc nie mam do kogo :( Miałam faceta, ale zabawił się mną, co pogłębiło moją nieufność wobec ludzi :(
Makabra

Fobia społeczna!

przez beladin 23 sie 2014, 10:33
Makabra, A w jaki sposób według Ciebie poznaje się ludzi? Przyjaciele nie są potrzebni by pracować nad opanowaniem lęku. Można iść sobie do kina czy zjeść coś, wyjść na spacer, zapisać się na jakieś interesujące zajęcia. Internet nie rozwiąże Twojego problemu. Siedząc w domu tylko pogłębiasz swoją frustrację.

Midori, Bezinteresowna znajomość nie istnieje. Co do problemów.. umówmy się, żaden zadowolony z życia człowiek nie ma ochoty wysłuchiwać cudzych żali. Jest garstka takich osób, ale oni za tą wątpliwą przyjemność biorą 100zł/godz.
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez Makabra 23 sie 2014, 10:36
beladin napisał(a):Makabra, A w jaki sposób według Ciebie poznaje się ludzi? Przyjaciele nie są potrzebni by pracować nad opanowaniem lęku. Można iść sobie do kina czy zjeść coś, wyjść na spacer, zapisać się na jakieś interesujące zajęcia. Internet nie rozwiąże Twojego problemu. Siedząc w domu tylko pogłębiasz swoją frustrację.

Mieszkam na wsi, daleko od miasta, więc nie mam zbyt wielu możliwości poznawania nowych ludzi. W sumie można powiedzieć, że tutaj wszyscy się znają z widzenia, wszyscy wiedzą o mojej łatce...
Makabra

Fobia społeczna!

przez beladin 23 sie 2014, 10:48
Makabra, Łatce, to znaczy.. co o Tobie wiedzą?
beladin

Fobia społeczna!

przez Makabra 23 sie 2014, 10:51
beladin napisał(a):Makabra, Łatce, to znaczy.. co o Tobie wiedzą?

Że jestem wariatką.
Makabra

Fobia społeczna!

przez beladin 23 sie 2014, 10:57
Makabra, A co trzeba robić by zostać uznanym za wariata w Twojej miejscowości?
beladin

Fobia społeczna!

przez Makabra 23 sie 2014, 10:59
beladin napisał(a):Makabra, A co trzeba robić by zostać uznanym za wariata w Twojej miejscowości?

Na przykład być mną, czyli mieć fobię szkolną, nauczanie indywidualne itp.
Makabra

Fobia społeczna!

przez beladin 23 sie 2014, 11:00
Makabra, A z tym nauczanie indywidualnym to czyj to był pomysł?
beladin

Fobia społeczna!

przez Makabra 23 sie 2014, 11:02
beladin napisał(a):Makabra, A z tym nauczanie indywidualnym to czyj to był pomysł?

Mój i psychiatrów, psychologów.
Makabra

Fobia społeczna!

przez beladin 23 sie 2014, 11:09
Makabra, No.. wycofanie człowieka z życia społecznego to dosyć ciekawy sposób leczenia lęku.
beladin

Fobia społeczna!

przez Makabra 23 sie 2014, 11:11
beladin napisał(a):Makabra, No.. wycofanie człowieka z życia społecznego to dosyć ciekawy sposób leczenia lęku.

To był sposób na leczenie fobii szkolnej, która uniemożliwiała mi normalne chodzenie do szkoły.
Makabra

Fobia społeczna!

przez beladin 23 sie 2014, 11:12
Makabra, I co.. poskutkowało? Wybierasz się do szkoły od nowego roku?
beladin

Fobia społeczna!

przez acherontia-styx 23 sie 2014, 11:13
Makabra, to nie był sposób leczenia, tylko sposób na to, żebyś przez fobię nie zawaliła szkoły ;)
miałam indywidualne nauczanie w 1 klasie liceum i wiem, że powroty później do normalnego trybu, gdzie jesteś z całą klasą mogą być trudne (zależy od osób jakie masz w klasie), ale indywidualne nauczanie ciągnięte przez całe LO też nie jest rozwiązaniem.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg