Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez zima 18 sie 2014, 22:37
tentakiiowaki, podejdźmy do sprawy racjonalnie- z czego Twoja sympatia się utrzymuje? Skoro moze sobie pozwolic na siedzenie w domu, zakupy przez internet i stan pt. jest mi tak dobrze ze nic z problemem nie robi to musi miec pokaźne zaplecze finansowe.

Dzieli Was 120 km nie masz wiec tak na dobra sprawe pewnosci czy zdjecie nalezy do wlascicielki...

Porozmawiajmy o Tobie...jaka jest Twoja dysfunkcja ze chcesz rzucac sie na ratunek obcej dziewoi, o ktorej nic nie wiesz. ..Moze ona po prostu kłamie..?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Jak i gdzie znaleźć pracę z fobią społeczną?

przez Polanka 19 sie 2014, 16:07
chyba najtrudniej sobie odpowiedziec na pytanie w tej kwestii co sie chce robic...i czy ma sie jakies pasje i czy ona moglaby byc pracą

-- 19 sie 2014, 16:07 --

chyba najtrudniej sobie odpowiedziec na pytanie w tej kwestii co sie chce robic...i czy ma sie jakies pasje i czy ona moglaby byc pracą

przez alka123 22 sie 2014, 00:13
Właśnie jak parę osób zauważyło praca mimo ze bez stresu bo z dala od stresora czyli ludzi jest trochę taka iluzją spokoju i poczucia bezpieczeństwa.. zero rozwoju, zero przełamywania siebie tylko pustka. A to że ludzie z fobią czują pustkę w takie pracy znaczy że jednak potrzebują kontaktu.. moim zdaniem nie ma innego sposobu jak wziąć byka za rogi.. niż żałować że całe życie przesiedziało sie w czterech pustych ścianach jakże pozornego spokoju.
Udało mi sie przezwyciężyć te najtrudniejsze etapy.. kiedy bałam sie paraliżująco kontaktu z ludźmi praca to było największym problemem. Teraz oczywiście cały czas są kwestie do poprawy jeśli chodzi o różne strachy.. ale jest lepiej wiem ze tylko konfrontacja z sytuacjami z lękami które upośledzają funkcjonowanie normalne życie może ten stan zmienić, to boli zwłaszcza na początku wymaga dużo cierpliwości ale opłaca się..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Cognac 22 sie 2014, 14:27
alka123, bardzo mądry post, otwarłaś mi trochę oczy.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Fobia społeczna!

przez Makabra 22 sie 2014, 16:34
Przydałoby się od września pójść normalnie do szkoły, a nie na indywidualnych, ale ja się ich boję :cry:
Makabra

przez alka123 22 sie 2014, 17:30
Cognac napisał(a):alka123, bardzo mądry post, otwarłaś mi trochę oczy.

To w takim razie cieszę się bardzo:) Działanie tylko działanie odwraca uwagę od myślenia i nakręcania się. w tym.. Poza tym przeczytałam takie mądre zdanie i zupełnie sie z nim zgadzam .. to nie ludzie nie sytuacje nas stresują ale to my nimi sie stresujemy wiec równie dobrze możemy przestać potrzeba tylko na to czasu i wytrwałości.A sama tymczasem sama muszę stawić czoła nowej pracy czas teorię upchnąć chociaż:):) w praktykę.

Fobia społeczna!

przez Midori 22 sie 2014, 22:32
Makabra, chciałabym iść do szkoły, a tymczasem jeszcze miesiąc izolacji mnie czeka. Ot, uroki życia studenta. Zastanawiem się właśnie, czy po tym czasie będę w stanie wrócić do społeczeństwa...
Midori

Fobia społeczna!

przez goodluck 22 sie 2014, 22:36
Ludzie jak sobie radzicie z tą cholerną fobią? Do sklepu się normalnie nie da iść... :roll:
Muszę wziąć się za przeczytanie tego tematu chyba...
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Fobia społeczna!

przez AddictGirl21 22 sie 2014, 22:44
Corpse napisał(a):a objawy fobii społecznej występują cały czas, czy np. może być tak że jednego tygodnia te wszystkie objawy utrzymują się a z dnia na dzień np. przechodzą i wracają tylko czasami?

Tak, może się tak wydarzyć. Mi fobia społeczna i agorafobia przeszły z dnia na dzień jak jakiś cud. Sama nie mogę w to uwierzyć. Poprostu nagle przestałam się bać. Nie mam pojęcia od czego to jest zależne. W moim przypadku zmniejszyłam dawki leków nakręcających z grupy SSRI i być może to też miało wpływ. Anyway, jestem szczęśliwa z obrotu spraw bo nareszcie poczułam się wolna! :D
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Fobia społeczna!

przez Makabra 22 sie 2014, 22:47
Do sklepu to nie problem, gorzej z miejscami typu szkoła, czy jakiś festyn :(
Makabra

Fobia społeczna!

przez goodluck 22 sie 2014, 22:49
No szkoła tak, festyn to iść nie trzeba w ostateczności, do sklepu po chleb trzeba...

Fobia społeczna!

przez Makabra 22 sie 2014, 22:56
Jak pozbyć się tego cholerstwa? :(
Makabra

Fobia społeczna!

przez goodluck 22 sie 2014, 22:58
Bierzesz jakieś leki?

Fobia społeczna!

przez beladin 22 sie 2014, 22:58
Makabra, Przestać się bać.