Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez kumikokumiko 22 kwi 2013, 18:59
Chaotic, mam tak jak Ty...
Wiem, co mnie blokuje i sobie z tym nie radzę. Analizowanie w kółko tego samego doprowadza mnie do szaleństwa.
Na psychoterapiach się zawiodłam i już raczej nie spróbuję.

Fobia społeczna!

przez szczypiorek86 22 kwi 2013, 19:05
kumikokumiko napisał(a):Chaotic, mam tak jak Ty...
Wiem, co mnie blokuje i sobie z tym nie radzę. Analizowanie w kółko tego samego doprowadza mnie do szaleństwa.
Na psychoterapiach się zawiodłam i już raczej nie spróbuję.

Żadne psychoterapie,lekoterapie i inne nie pomogą jak do tego nie dojdzie pozytywne pier... w postaci czegoś nowego.jakiegoś wyzwania życiowego itp.Co mi po rozmowach,tabletkach jak nie mam celu ,perspektyw.Wszystko jest dobre,ale w połączeniu z czymś(celem).
szczypiorek86

Fobia społeczna!

przez Siding Spring 22 kwi 2013, 19:21
W tym wlasnie jest caly szkopul. Jak ktos z natury nie ma w sobie zadnych celow,ambicjii,pragnien , jak zwal tak zwal to nie wydaje mi sie zeby jakies prochy nagle cos nam przestawily w glowie i w cudowny sposob zaczela by sie nam chciec. Nie wspominajac o psychoterapii. Jak obudzic w sobie zapal do zycia taki jaki maja inni? No coz..chyba charakter,osobowosc tu sie klania. A moze i jest cos w naszych glowach co nie dziala tak jak nalezy i tkwimy w takim marazmie,sami pograzajac sie. (nie mylic z depresja). ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez mark123 22 kwi 2013, 19:55
Ja właśnie od kilku lat nie mam żadnych normalnych celów (wcześniej miałem takie w miarę normalne). Wszystko z takich realnych rzeczy zaczęło wydawać mi się bezsensowne.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Fobia społeczna!

przez kumikokumiko 22 kwi 2013, 20:22
Szczypiorek86, masz rację. Ale cóż z tego?

Fobia społeczna!

przez szczypiorek86 22 kwi 2013, 21:48
lubudubu napisał(a):W tym wlasnie jest caly szkopul. Jak ktos z natury nie ma w sobie zadnych celow,ambicjii,pragnien , jak zwal tak zwal to nie wydaje mi sie zeby jakies prochy nagle cos nam przestawily w glowie i w cudowny sposob zaczela by sie nam chciec. Nie wspominajac o psychoterapii. Jak obudzic w sobie zapal do zycia taki jaki maja inni? No coz..chyba charakter,osobowosc tu sie klania. A moze i jest cos w naszych glowach co nie dziala tak jak nalezy i tkwimy w takim marazmie,sami pograzajac sie. (nie mylic z depresja). ;/

Prochy pomogą ,ale tylko chwilowo,doraźnie a te cele mogłyby być czaem nawet przez kogoś narzucone byle były ...

kumikokumiko napisał(a):Szczypiorek86, masz rację. Ale cóż z tego?

Jedno wielkie NIC...wiem :(
szczypiorek86

Fobia społeczna!

przez Siding Spring 23 kwi 2013, 09:17
Pytanie za 1007 pkt. Jak samemu w sobie wzbudzic cele, dazenia? A nie zeby ktos narzucal..heh

Fobia społeczna!

przez Auman 23 kwi 2013, 09:50
lubudubu, bardzo dobre pytanie. Nie wiem czy coś takiego jest w ogóle możliwe.
Auman

Fobia społeczna!

przez Anna Maria 23 kwi 2013, 09:57
Moja fobia polega na m.in. tym,że boję się rozmawiać przez telefon,a staram się o pracę w telemarketingu.Szaleństwo? :?
Anna Maria

Fobia społeczna!

przez Siding Spring 23 kwi 2013, 10:19
Ja mam ciagle nadzieje ze jest cos takiego w mozgu ze jak sie znajdzie odpowiedni lek to pstryk i przelaczy nam sie cos w mozgu...ale to raczej takie niepoprawna nadzieja..

Fobia społeczna!

przez jenifer 23 kwi 2013, 12:04
Mnie to tez bardzo czesto spotyka i to przy najprostszych czynnościach nawet w zwykłym sklepie. Wszystko jest OK, gdy idzie po mojej myśli, czyli np. robie zakupy zgodnie z listą czy to w myśli czy z ka\rki, ale gdy np nie ma jakiegoś produktu i Pani mnie pyta czy zastąpić go np. innym trzęsą mnie sie ręce, pocę się okropne uczucie nie wiem co jej odpowiedzieć.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio edytowano 23 kwi 2013, 14:07 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto spam

Fobia społeczna!

przez Riddick 23 kwi 2013, 13:11
lubudubu napisał(a):Pytanie za 1007 pkt. Jak samemu w sobie wzbudzic cele, dazenia? A nie zeby ktos narzucal..heh

Przedewszyskim znalesc sobie cel który nas interesuje np. ktos intersuje autami to niech sobie znajdzie taka prace jako mechanik bądz sobie grzebe sam w garazu. Robic to co lubimy pozniej jest z tego przyjemnosc bo jak robimy to co nas nie intersuje nie mamy radosciu z zycia.
Pozdrawiam
chetnie z kims poklikam.

Fobia społeczna!

przez mark123 23 kwi 2013, 13:20
fred napisał(a):Przedewszyskim znalesc sobie cel który nas interesuje np. ktos intersuje autami to niech sobie znajdzie taka prace jako mechanik bądz sobie grzebe sam w garazu. Robic to co lubimy pozniej jest z tego przyjemnosc bo jak robimy to co nas nie intersuje nie mamy radosciu z zycia.
Pozdrawiam

Nie zawsze jest to możliwe. Zależy kto się czym interesuje.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Fobia społeczna!

przez Riddick 23 kwi 2013, 13:24
mark123 napisał(a):Nie zawsze jest to możliwe. Zależy kto się czym interesuje.

Ja dałem ino przykład z mechanikiem
chetnie z kims poklikam.

Sortuj wg