I mnie dopadła ;/

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: I mnie dopadła ;/

przez Lajla 03 wrz 2010, 09:55
rikarika, bierzesz antydepresanty? One działają nie tylko na depresję, ale także zmniejszają lęk, albo mogą go całkowicie zniwelować. Jak nie, to MARSZ do psychiatry. I TO JUŻ!!!

:mrgreen:
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

przez rikarika 03 wrz 2010, 11:14
No kurka, psychiatra mi właśnie żadnych antydepresantów nie przepisał :? za tydzień wizyta, to się upomnę ;)
Lajla, bardzo pozytywną osobą jesteś :D
Tylko wariaci są coś warci ;)

przez Lajla 05 wrz 2010, 13:24
rikarika, to się upomnij o swoje. Ja je biorę od miesiąca i już widzę znaczną poprawę. Tylko potrzebna jest cierpliwość, bo nie wszystkie rodzaje antydepresantów mogą na Ciebie działać. A zastanawiałaś się nad zmianą psychiatry?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 05 wrz 2010, 16:59
Jacy lekarze przepisuja wam antydepresanty? Ja bralam juz kiedys lexapro i pomagalo mi.Czy moge o przepisanie ponownie tego leku poprosic interniste,czy musze isc do psychiatry?Diagnoze wszak znam,znam tez nazwe leku,ktory mi pomaga.Po co mi dlugie czekanie na wizyte u psych.panstwowo,lub placenie za wizyte prywatna...

przez Lajla 06 wrz 2010, 10:43
marcja, internista też może przepisać Ci antydepresanty, ale oni zazwyczaj czepiają się o zaświadczenie, że leczysz się psychiatrycznie, a takie możesz dostać tylko u psychiatry.

I mnie dopadła ;/

przez rikarika 24 maja 2011, 21:31
Witajcie,
Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś tu zajrzę...
Od połowy października do mniej więcej początku marca było ok. Nawet rzuciłam leki.
Teraz jest okropnie- moje zaburzenie "ewoluowało" do prawdopodobnie dd. Tak przynajmniej mi się wydaje.
Cały czas czuję się jak pijana, patrzę w lustro i z przerażeniem stwierdzam, że nie wiem, kto to. Ciągle analizuję swoje myśli- zastanawiam się, czy rzeczywiście tak powiedziałam, czy ja naprawdę jestem "tu i teraz", czy może leżę w śpiączce i przeżywam jakiś dziwny sen. Patrzę na przedmioty, ludzi i wszystko jest obce.
Kiedy skupiam się na czymś, ten stan się pogłębia. Od jakiegoś czasu prawie w ogóle mnie nie opuszcza. Dodatkowo zaczynam mieć jakieś dziwne "rewolucje" z sercem- kołatania, "przeskoki" (nie wiem, jak inaczej to nazwać), a wyniki w normie.
28 czerwca zaczynam terapię. Liczę na to, że obejdę się bez jakichkolwiek leków.
Dzięki forum czuję się lepiej, więc wracam niczym "córka marnotrawna" 8)

Sortuj wg