porady jak wyleczyć nerwice bez leków...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

porady jak wyleczyć nerwice bez leków...

przez kasiadest25 26 sie 2010, 14:05
ja zaczynam z tym walczyć bez leków będe pisała prawie codziennie ale nie iwem czy dam rade juz 10 dzień bez leków i się juz zaczyna,ale walcze tłumacze sobie że to tylko nerwica i że mi nic nie jest i to działa, ale po paru minutach nie odrazu...

[Dodane po edycji:]

piszcie jak wy sobie radzicie co w danej chwili robicie jak was atakują te chore myśli????

Re: porady jak wyleczyć nerwice bez leków...

przez wrazliwy 26 sie 2010, 14:31
kasiadest25, ja wtedy słucham kojącej, wzruszającej muzyki. Trochę pomaga. Bo ja wrażliwy chłopak jestem.
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

Re: porady jak wyleczyć nerwice bez leków...

przez Thazek 26 sie 2010, 17:34
No ja w ogóle nie zwracam na to uwagi... jak czuję że "to" przychodzi myślę od razu o czymś innym! jak mam czas to gram na komórce albo idę z kimś porozmawiać! :) a jak to nie pomaga to po prostu cierpliwie czekam aż przejdzie... trwa to różnie od 15min czasem godzinę a czasem dwie ale się nie poddaje mimo tego że życie poraz kolejny ostatnio kopnęło mnie w tyłek... zostawiłą mnie moja ukochana osoba... :(
Thazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg