Co się ze mną dzieje?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Co się ze mną dzieje?

przez chomii 24 sie 2010, 00:07
Tak na prawdę to od jakiegoś roku zaczęłam się bardzo wszystkim stresować i przejmować.
Po za tym ten stres nakładał się ze zbiegiem czasu na siebie....nowa szkoła,śmierć bliskiej osoby,zmiana towarzystwa itp.
Zaczęły mi wypadać włosy - strasznie się tym przejęłam , robiłam wszystko żeby przestały , kupowałam odżywki ,jadłam jakieś tabletki ,które i tak nic nie pomagały ... wmawiałam sobie ,ze mam anemie i ,że to przez to .... jadłam żelazo w tabletkach przez długi czas i myślałam ,ze mi to coś da ,jednak nic z tego,bo to nie w tym jest problem. Byłam ostatnio u lekarza, dał mi skierowanie do neurologa słysząc o moich chorobach , trochę się boje....wie może ktoś co się ze mną dzieje?

Re: Co się ze mną dzieje?

przez brokenwing 24 sie 2010, 00:21
chomii, Witaj .
Powinnaś zaufać lekarzowi ,nie spekulować na temat -co mi jest. To może dodać Ci stresu ,a jak sama piszesz masz go wystarczająco dużo.
brokenwing

przez Lajla 24 sie 2010, 13:07
Zgadzam się z brokenwing, lepiej idź do tego neurologa i zobaczysz co Ci powie. Może przepisze jakieś leki, które strawią, że będziesz się mniej stresowała. Życzę powodzenia
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chomii 28 sie 2010, 10:05
a moze wiecie jak poradzić sobie ze stresem? :(

przez brokenwing 28 sie 2010, 10:08
chomii, każdy ma jakiś inny sposób . Wiesz ,ważne jest co powoduje ,że znajdujesz się pod wpływem stresu.
To najlepiej rozkładać na elementy z terapeutom . Zrozumieć problem = zmniejszyć jego dokuczliwość.
brokenwing

przez chomii 28 sie 2010, 11:01
ok,dziękuje

przez GreenEye 29 sie 2010, 04:25
chomii napisał(a):a moze wiecie jak poradzić sobie ze stresem? :(

Spróbuj skupić się na rzeczach, które lubisz robić - daj sobie odrobinę wytchnienia, żeby zachować równowagę i zrekompensować beztrosko chwile, które porwał Ci stres.
ExModerator

Sortuj wg