Nerwica lękowa a podryw?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica lękowa a podryw?

przez Thazek 03 wrz 2010, 22:06
Lajla napisał(a):To się ciesz, że Cię olały, bo one musiały być zwykłymi idiotkami ;) Dobrze, że jesteś szczery i mówisz, co Ci dolega. Ja niestety tak nie potrafię :why:

No bo ja już taki jestem ;) szczery aż do bólu i Ty też tak musisz postępować ;)
napiszę tak mogę mieć wiele dziewczyn nie chwaląc się :105: hehe ale ja po prostu się ich boję wiele dziewczyn same pisały chciały się spotkać a ja odmawiałem im!
ale tym razem po rozstaniu postanowiłem się nie dać! więc od razu pisałem co mi dolega i stawiałem kawe na ławe! ;)
i tak będę robił do tej pory aż kogoś nie znajdę choćby to miało trwać 4 lata ;)
nie lubię być sam :) lubię się przytulać he he :)
Thazek

przez RepairMySoul 04 wrz 2010, 19:32
Świetny temat ! :great:

Nie wiem czy można porównywać nerwice lękową do podrywu, ludzie chorzy jak i zdrowi a bynajmniej wiekszość z obu grup ' wstydzą się ' kobiet i kobiety facetów, to nie norma ale tak niestety w wiekszosci przypadków jest .

Ja wstydziłem się kiedyś, teraz mam kobiete i jest świetnie.
Pozatym nerwica lękowa raczej pomogła mi w tym, od czasu gdy na nią choruje i widze wszystko zza szyby a połowa spraw do mnie nie dociera praktycznie nie mysle o tym co robie i poprostu podbijam do dziewczyny i zaczyna sie rozmawiać :D

A więc powodzenia.

PS - Wyobraż sobie ze kobieta to czekoladowy lód, może pomoże :yeah:
"Mów mi prefekt - duszy defekt
Jedna szata - tysiąc metek"
~~RepairMYSoul

http://lightsinthehell.blogspot.com

przez Thazek 05 wrz 2010, 11:41
RepairMySoul napisał(a):Świetny temat ! :great:

Nie wiem czy można porównywać nerwice lękową do podrywu, ludzie chorzy jak i zdrowi a bynajmniej wiekszość z obu grup ' wstydzą się ' kobiet i kobiety facetów, to nie norma ale tak niestety w wiekszosci przypadków jest .

Ja wstydziłem się kiedyś, teraz mam kobiete i jest świetnie.
Pozatym nerwica lękowa raczej pomogła mi w tym, od czasu gdy na nią choruje i widze wszystko zza szyby a połowa spraw do mnie nie dociera praktycznie nie mysle o tym co robie i poprostu podbijam do dziewczyny i zaczyna sie rozmawiać :D

A więc powodzenia.

PS - Wyobraż sobie ze kobieta to czekoladowy lód, może pomoże :yeah:

ale ja się nie wstydzę kobiet... po prostu odmawiam bo wiem co mi dolega a większość ludzi zdrowych ludzi tego nie zrozumie co nam jest ;) dlatego wolę na wstępie zrezygnować... :(
ale tym razem postanowiłem że tak nie będzie i muszę stawiać sprawę od razu jasno! :D
Thazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 05 wrz 2010, 16:10
I bardzo dobrze zrobiłeś... ;)
Misiek_NL

przez 19_latek 05 wrz 2010, 16:25
Thazek,
Na pewno dziewczyna nas nie wysmieje lub nie pobije gdy je podrywamy, to tylko nasz chory umysl tak klasyfikuje podryw zebysmy sie bali :D
19_latek

przez Thazek 05 wrz 2010, 22:26
19_latek no wiem wiem ale to jest ciężka sprawa! ja potrafię podejść w taki sposób do kobiety że zwróci na mnie uwagę... lubię flirtować z nimi bo jeśli tak robię i kobieta zwraca na mnie uwagę to podnosi to moją wartość i czuję się dumny! :)
ale jeśli ma dojść do czegoś więcej czyli do spotkania to od razu rezygnuję... :(
ale coraz bardziej się przekonuję że nie mogę tak robić i coraz łatwiej jest mi podejść i zagadać powoli a do przodu! :)
bo ja mam tak że czasami mam wielką ochotę z kimś być a czasami tak że wolę być sam i nie dopuszczam żadnej kobiety do siebie!
;)
siła jest w nas!!

Dean
powiem Ci że ja też tak czasami robię ale raczej nie zdarza mi się mówić jakichś głupot i w ten sposób podrywać kobiet! ;)
jak już pisałem poznałem kobietę której napisałem od razu że mam nerwicę i to zaakceptowała! nie wiem co sobie myśli bo i tak tego nie zrozumie dopóki tego nie przeżyje ale myślę że będzie dobrze :) na razie jestem cwaniak bo ona mieszka prawie 500km ode mnie ale ja jestem taki
że jak coś chcę to muszę to mieć :D i nabiorę sił na tyle że zmuszę się do tego że tam pojadę do niej :)
Thazek

przez 19_latek 23 wrz 2010, 11:45
Kurde chcialbym wybrac sie na jakas dyskoteke czy do baru ale przeszkadza mi derealizacja, chcilalbym w koncu kogos ciekawego poznac w realu.
To prawda ze dziewczyny lubia "złych facetów" tzw badboyów ?
19_latek

przez chojrakowa 23 wrz 2010, 11:46
19_latek, zależy jaka.
Ja jako DDA, jakoś tak mam pociąg do tego typu ludzi :roll:

Podryw tak, uczucie - LĘK :shock:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez 19_latek 27 wrz 2010, 11:35
Poznalem pewna osobe ktora mieszka 50km ode mnie. Rozumie moj problem bo ma znajomego z podobnym zaburzeniem, chyba sie zakochalem :D . Jak myslicie, istnieje milosc na odleglosc? Moglbym jechac do niej...
19_latek

przez chojrakowa 27 wrz 2010, 11:37
19_latek, mój facet mieszka równiusieńko 50km ode mnie, jedź, żadna to odległość, zobaczysz sam ;)
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez linka 27 wrz 2010, 11:38
19_latek, 50 km to nie jest tak dużo :smile: myślę, ze taki związek ma szanse tylko jeśli dwie osoby podejdą do tego z dużą odpowiedzialnością, w wieku 19 lat kiedy hormony buzują ciężko o to - ale nie mówię, ze się nie da. Tylko dla mnie, ciężko mówić o miłości jak się kogoś jeszcze w życiu na oczy nie widziało - przez internet to się można co najwyżej zauroczyć ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez mikamika 27 wrz 2010, 12:19
linka napisał(a):19_latek, 50 km to nie jest tak dużo :smile: myślę, ze taki związek ma szanse tylko jeśli dwie osoby podejdą do tego z dużą odpowiedzialnością, w wieku 19 lat kiedy hormony buzują ciężko o to - ale nie mówię, ze się nie da. Tylko dla mnie, ciężko mówić o miłości jak się kogoś jeszcze w życiu na oczy nie widziało - przez internet to się można co najwyżej zauroczyć ;)

co to znaczy, ze hormony buzują? kojarzy mi się to z tym, ze sie chce seksu, tak? :lol:

a co do pytania to 50 km to nie tak daleko :)
mikamika

przez linka 27 wrz 2010, 12:23
mikamika, no chce się seksu, człowiek jest impulsywny, z racji tego, ze nie ma ( zwykle) jeszcze tak dużego doświadczenia idzie za głosem ochoty często przy tym "nie myśląc" - przywileje młodości ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez mikamika 27 wrz 2010, 12:25
linka napisał(a):mikamika, no chce się seksu, człowiek jest impulsywny, z racji tego, ze nie ma ( zwykle) jeszcze tak dużego doświadczenia idzie za głosem ochoty często przy tym "nie myśląc" - przywileje młodości ;)

do jakiego wieku trwa taki stan przecietnie u normalnej osoby?

bo ja sie rozwijam swoimi prawami i chociaz jestem juz dorosla to mnie wiele w zyciu ominelo
mikamika

Sortuj wg