Nerwica lękowa a podryw?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica lękowa a podryw?

przez depresyjny86 28 sie 2010, 23:14
buahahahahahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - właśnie wyobraziłem sobie swój podryw,,,czesc mam nerwice lękową a Ty?XD Eh zeby móc najpierw kogoś poderwać trzeba mieć to coś...czyli wygląd..już widze swój podryw z grubym brzuchem,zwisającą gębą i z okularami ...
:)

przez Lajla 29 sie 2010, 09:33
człowiek nerwica, dlaczego ciągle pomniejszasz swoje poczucie wartości? To na pewno Ci nie pomoże, sam siebie dołujesz.

Mi się wydaje, że wygląd ważny jest w pierwszych 5 min spotkania, potem jak zaczniesz pokazywać "siebie" to zaczyna się zupełnie inna bajka...
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

przez 19_latek 29 sie 2010, 10:31
człowiek nerwica,
Lepiej brzmi: Mam zaburzenia biochemiczne w mózgu i musze brac tabletki, ja tak mowilem znajomym gdy chcieli ze mna pić.
19_latek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mikamika 29 sie 2010, 12:11
19_latek napisał(a):człowiek nerwica,
Lepiej brzmi: Mam zaburzenia biochemiczne w mózgu i musze brac tabletki, ja tak mowilem znajomym gdy chcieli ze mna pić.

i jak reagowali na taki tekst? :lol:

Niektorzy ludzie po prostu nie sa stworzeni do podrywania/bycia podrywanym.
mikamika

przez 19_latek 29 sie 2010, 12:13
mikamika,
Jak reagowali? Przewaznie nic nie mowili tylko zrozumieli ze nie moge pić i już. Albo pytali czy im zalatwie jakies psychotropy :mrgreen:
19_latek

przez mikamika 29 sie 2010, 12:25
19_latek napisał(a):mikamika,
Jak reagowali? Przewaznie nic nie mowili tylko zrozumieli ze nie moge pić i już. Albo pytali czy im zalatwie jakies psychotropy :mrgreen:

to w sumie spoko reakcja :smile:
ja tam wole sie nie przyznawać
mikamika

przez 19_latek 29 sie 2010, 12:33
mikamika,
Wiesz, ja teraz np gdy poczuje sie zle, zlapie mnie derealizacja to moge powiedziec ze to przez leki takze to zrozumia.
19_latek

przez Lajla 29 sie 2010, 12:45
mikamika, zgadzam się z Tobą, że niektórzy ludzie nie są stworzeni do podrywania/ bycia podrywanym. Ja tak mam. Nie lubię jak faceci się na mnie gapią, a co dopiero zaczynają zagadywać.

przez Thazek 29 sie 2010, 14:17
A jaj bym bardzo chciał miec kogoś p rozstaniu :) wtedy pokaże że się nie poddaje i walczę z moją chorobą!
spotakm się z kims i spróbuję bo jak tego nie zrobię to się nie przekonam :)
no też się z tego śmiałem mówiłem to nawet mojej psycholog: :P "Cześć nazywam się Łukasz mam nerwicę lękową i nigdzie nie wychodzę prawie w ogóle będziesz moją dziewczyną?"

mam cos podobnego jak CZŁOWIEK NERWICA
Thazek

przez 19_latek 29 sie 2010, 14:45
Heh, ja poznalem niedawno pewna dziewczyne, zamiast podejsc do niej i powiedziec "czesc" powiedzialem "zatańczysz?". Mina dziewczyny bezcenna :D Oczywiscie to nie bylo na zadnej dyskotece tylko siedziala na lawce na osiedlu. Pomalu sie przelamuje do kontaktu z dziewczynami, moze kiedys jakas znajde.
19_latek

przez sebastian86 29 sie 2010, 15:36
ja ostatnio sie ustawilem z jedna dziewczyna z ktora pisalem na NK i gg i lęk byl gdy szlem w miejsce gdzie sie umowilismy ale podolalem jakos , tylko ze musialem odpowiadac na pytania o problemy zdrowotne bo juz wczesniej wspominalem jej na necie ze cos tam sie dzialo ze mna , glupio bylo ukrywac prawde ale trza bylo wcisnac cos o "kregoslupie i objawach towarzyszacacych" co mialo z prawda troszke wspolnego heh
We Are The Champions 2016(L)

przez Lajla 29 sie 2010, 15:36
19_latek, a dlaczego zapytałeś się jej, czy z tobą zatańczy? Pomyliłeś się czy chciałeś ją oczarować swoją oryginalnością?

przez 19_latek 29 sie 2010, 16:00
Lajla,
Nie mialem czasu na namysl, zauwazylem dziewczyne podszedlem i spytalem czy zatanczy. Moze to sie wydawac dziwne ale gdy dziewczyna takie cos uslyszy a nie zwykle "czesc" to nie zaszuflatkuje mnie od razu jako kolejnego takiego samego podrywacza jakich setki do niej podchodzilo wczesniej.
19_latek

przez wrazliwy 29 sie 2010, 18:19
Ja sobie odpuściłem od pewnego czasu podrywanie dziewczyn w miejscach publicznych, w realu. Szkoda nerwów i poza tym nie chce mi się, uważam że to się nie opłaca...
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

Sortuj wg