Ciągly strach przed schizofrenią

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Ciągly strach przed schizofrenią

przez looki29 11 sie 2010, 12:32
Witam wszystkich jestem nowym forumowiczem
Chcialbym opisac swoj problem zwiazany z lekami przed schizofrenia psychoza .
Ostatni zaczely nasilac mi sie leki przed tą chorobą stalem sie wrecz pewny ze to sa poczatki schizofreni.
Moze wydac to sie glupie ale zaczolem myslec ze moze faktycznie jest ze mna cos nie tak ze osoby w moim srodowisku wiedza o tym ale niechca mi powiedzec ,strasznie potem sie wystraszylem moich mysli i zaczelem szperac w internecie na temat tej choroby sam juz nie wiem czy faktycznie to poczatki schizo czy faktycznie nerwica.Jestem juz jednym klebkiem nerwow sztywnieje mi kark jestem jakis pobudzony szybko mowie i ten ciagly strach ,zmiany nastrojow. Dodam jeszcze ze pracuje poza granicami polski i niemam mozliwosci konsultacji ze specjalista.
Z gory dziekuje za odpowiedzi
Pozdrawiam

Re: Ciągly strach przed schizofrenią

przez linka 11 sie 2010, 12:38
Nikt ci tu diagnozy nie postawi, za granicą też przyjmują lekarze specjaliści - jeśłi nie chcesz się męczyć to może jednak wybierz się do jakiegoś, albo zrób sobie urlop i zawitaj do psychiatry w Polsce.
Pewnie schizofrenii nie masz....bo masz klasyczne objawy nerwicy lękowej - ale ja lekarzem nie jestem.

Poczytaj to może coś ci pomoże:
nerwica-l-kowa-czy-schizofrenia-t15206.html?hilit=%20schizofrenia
nerwica-czy-schizofrenia-t16839.html?hilit=schizofrenia
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg