Nagły spadek wagi -możliwe ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nagły spadek wagi -możliwe ?

przez mansun 08 sie 2010, 11:16
A tak spytam z ciekawości... Po co się co chwila ważysz?

przez mansun 08 sie 2010, 11:32
Większość z nas tutaj ma czegoś, albo wszystkiego dość ;) Ale Ty akurat mówisz o wadze, a ja sądzę, że trzeba mówić o przyczynach naszych problemów, o tym co nas faktycznie gryzie.

Jesteś Sebastian typowym hipochondrykiem - podręcznikowym przykładem :)

PS. Jestem chudy i nie mam szans na przytycie. W sytuacjach stresowych nie mogę jeść. Ważyłem się ostatnio ze 3 lata temu, i stwierdziłem... pieprzyć wagę! :)

przez 19_latek 09 sie 2010, 15:30
Takie wachania wagi sa mozliwe, sam raz waze 78 a raz 76. Dodam ze przed braniem lekow wazylem mniej niz 60 wiec raczej przytylem od nich :D .
Postaraj sie jesc normalnie a nie bedziesz mial spadkow, polecam zaczac chodzic np na silownie.
19_latek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mikamika 09 sie 2010, 19:03
jakie te badania miales robione?
Tez mi sie wydaje, ze to calkiem mozliwe. Ja mam wahania wagi w ciagu jednego dnia ok.1,5 kg. Rano waze najmniej a wieczorem najwiecej. Do tego ja uwazam, ze podczas silnego, dlugiego ataku mozna troche stracic. Jak mialam najgorszy czas dziennie chudlam ok. 1 kg.
mikamika

przez WiecznieZmartwiona 09 sie 2010, 23:10
Może miałeś w trakcie ataku kłopoty z żołądkiem?Albo może wcześniej piłeś wodę albo herbtę,a potem jak to wydaliłeś to waga spadła.Myślę,że to napewno nic groźnego,tylko jakaś normalna reakcja oraganizmu.Podobno sportowcy po cięzkim treningu też gubią wagę,a potem jak uzupełnią płyny to wszystko wraca do normy.Może bardzo się spociłeś kiedy miałeś atak paniki.Postaraj się nie martwić :)

przez arturk 11 sie 2010, 18:57
Ważymy się tylko rano przed śniadaniem - pamiętajcie!
Wieczorem jak się zważysz będziesz ważył co najmniej 2-3 kg więcej iz rano kiedy to jedzenie jest przetrawione i nie jesteśmy najedzeni.

Sortuj wg