dziwne uczucia

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

dziwne uczucia

przez siuuniek 23 lip 2010, 17:58
witam. jestem bardzo młoda, bo mam zaledwie 14 lat. moje objawy nie polegaja na zamartwianiu sie i siedzeniu w domu myslac o chorobie. Polega na tym iż mam dziwne uczucia dotyczące tracenia swiadomosci, ospałosci, nie odrozniania rzeczywistosci od snu, zaburzenia pamieci, jakby czesc mojego mozgu coraz bardziej zasypiala. owa choroba wziela mi sie z nikąd, tak nagle. bylam i jestem osoba lubianą nie mająca jakis specjalnych problemow w domu ani w szkole. kazdą klase konczylam z wyroznieniem a tu nagle taka niespodzianka... bardzo bede wdzieczna , jesli mi pomozecie i bedziecie pisac pozotywne posty. ale prosze was o jedno, abyscie nie pisali mi swoich objawow poniewaz moge sobie potem wmowic ze mi tez tak jest i bedzie mi trudniej. Prosze o pomoc bardzo!!!

Re: dziwne uczucia

przez tynka92 24 lip 2010, 14:04
A może masz jeszcze jakiś objaw? Może miałaś kiedyś? Spróbuj sobie przypomnieć. Masz naturę wrażliwca, jesteś pesymistką?
Myślę, że jak najbardziej może to być efekt nerwicy.

Re: dziwne uczucia

przez siuuniek 24 lip 2010, 14:36
no wlasnie nie mialam! fakt, zawsze bylam wrazliwa ale zawsze sobie z tym jakos radzilam... a nagle cos wybuchło po zapaleniu dopalacza, prosze pomoz mi!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg