licze na Wasze doświadczenia i podpowiedzi

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

licze na Wasze doświadczenia i podpowiedzi

przez ona0 23 lip 2010, 16:16
Biore leki po których rzeczywiście czuję się lepiej choć bywają gorsze dni.... Duszności właściwie prawie całkowicie zniknęły tzn. nie pojawiają się już w stresującej sytuacji czy też rzadko pojawiają się na co dzień ale zauważyłam że zdarzają mi się mocne przyduszenia po wysiłku i to mnie bardzo dziwi a jednocześnie martwi...

Przed diagnozą dotyczącą nerwicy miałam robionych wiele badań, które wskazywały na to że jestem zdrowa a mój organizm ma się dobrze.

Skąd więc te duszności po wysiłku? Czy to spowodowane jest nerwicą? A jeśli tak, to jak logicznie wytłumaczyć tę przypadłość?

Re: licze na Wasze doświadczenia i podpowiedzi

przez Lili-ana 23 lip 2010, 17:42
To pewnie skutek zażywania leków. Ja tak mam po paroksetynie, tzn. szybciej się męczę niż kiedyś i łatwiej dostaję zadyszki jak np. biegnę. Lek ten osłabia moją kondycję.
A Ty co zażywasz?
Lili-ana

Re: licze na Wasze doświadczenia i podpowiedzi

przez ona0 23 lip 2010, 19:06
Zażywam Venlectine 75mg. To fakt że szybciej się męczę jednak już zanim zaczęłam zażywać leki duszności często pojawiały się po wysiłku a teraz dzieje się to głównie wtedy...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg