Pamięć

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Pamięć

przez laura 76 07 cze 2006, 09:22
zastanawiam się czy tylko ja mam problemy z pamięcią .musze zapisywać daty na opakowaniach leków które biore bo za chwile niepamiętam czy wziełam czy nie a boje się przedawkowac .prosze o odpowiedz czy to normalne w nerwicy czy to wina lekow pozdro dla wszystkich

przez kratka 07 cze 2006, 09:28
jeśli mnie pamięć nie myli, to tematy o pamięci już były..
w każdym razuie owszem, mamy problemy z pamięcią. wielce utrudniające pikuś, że zażywanie leków, gorzej, że naukę. koncentracja = 0. pozdro.

przez telimenka 07 cze 2006, 11:58
no niestety.. ja takze mam problemy z pamiecia... czasami nie potrafie sobie przypomniec najbardziej oczywistych rzeczy! Ponadto zapominanie słów... jakieś luki w pamięci.... tylko jak sobie z tym wszystkim dawac rade? :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 07 cze 2006, 12:02
mi też się zdarza :twisted:
znikłam i mnie nie ma .........

pamieć

przez laura 76 07 cze 2006, 13:04
dzięki za odpowiedzi myslałam że mnie to tylko spotyka

przez anita27 07 cze 2006, 21:08
Ja mam totalna skleroze :) czasem zastanawiam sie czy zazylam leki.Zdarza mi sie ze nie pamietam co zrobilam piec minut temu czy to zrobilam czy nie.Doslownie jak staruszka :roll:
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez jowita 07 cze 2006, 21:37
ulżyło mi kiedy przeczytałam wasze wypowiedzi bo juz myslałam ze mna jest strasznie zle skoro ciage cos zapominam,dosłownie jak ty ANITKO nie pamietam co robiłam przed paroma minutami i ztymi lekami czasem tez stane i sie zastanawiam zjadłam ja tego procha czy nie:)ciekawe co bedzie na stare lata...az sie boje

przez snaefridur 08 cze 2006, 14:43
Jeśli chodzi o przykre wydarzenia w moim życiu to pamięć mam wręcz znakomitą.Jeśli chodzi zaś o pobieranie wiedzy z ksiąg,to feler zupełny.Nie mogę się skoncentrować.Mija godzina a ja 3 strony ogarnęłam.Wydaje mi się że się czegoś nauczyłam,a potem rano tego nie pamiętam.Boje się ,że zawalę ;(.
snaefridur

przez reirei 08 cze 2006, 14:55
Trzymam kciuki Snae, ja też jeszcze nic nie umiem, a o 19stej egzam z cyfrówki ;)

Co nas nie złamie... to wy**bie na dziekanke :twisted:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez snaefridur 08 cze 2006, 15:01
I ja trzymam kciuki o 19.
Powodzenia.
Zawsze mamy wrzesień i komisyjny :roll: :roll: :roll: .
snaefridur

przez kratka 08 cze 2006, 15:15
ja jestem ostatnio bardzo wrazliwa na punkcie swojej koncentracji i pamieci, bo bardzo się staram, ale przed znajomymi wychodzi na jaw, że mam kłopoty z pamięcią i stale się "zawieszam" i śmieją się ze mnie :( tak samo jak z tego, ze śpię całymi dniami. a przecież to jest ode mnie niezalezne :/ robię co mogę.

przez dzasti13 08 cze 2006, 17:21
Witaj!
Mnie dosc czesto sie zdarza , ze zapominam cos zrobic, albo w szkole niepotrafie sie skoncentrowac, powiedzmy zglaszam sie do tablicy , a zachcwile zapominam co mialam napisac, albo chodze po mieszkaniu zastanawiajac sie co ja mialam namysli przedchwila co chcialam zrobic!A mam dopiero 27 lat niewim jak to bedzie na starosc!.....Miejmy nadzieje ze sie polepszy do tego czasu hahahha! :lol: :lol:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez telimenka 08 cze 2006, 17:51
Kiedys bylam mistrzynia w zdobywaniu wiedzy "rzutem na tasme".
Bylam z siebie dumna, ze potrafie opanowac material szybciej niz inni. Niestety teraz to sie zmienilo.
snaefidur - wiem o czym mowisz: Sleczenie nad ksiazka, ktore nie przynosi korzysci... istne marnowanie czasu!
Ostatnio biore lecytyne 1200 - musze powiedziec, ze jest poprawa!

przez bibi 08 cze 2006, 22:19
mimo poprawy zdrowia dalej mam zaniki pamięci i brak koncentracji
....może to przez to ze kawy nie piję?? nie wiem
fakt jest jednak taki ze kompleksy na tym punkcie mi rosną z dnia na dzień. bardzo frusrujace
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Sortuj wg