jak sie mobilizowac do wyjscia z domu?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

jak sie mobilizowac do wyjscia z domu?

przez wazniak 28 cze 2010, 11:31
Jak mobilizujecie sie do wychodzneia na dwor ? z poczatku myslalem ze wakacje pomoga mi wyjsc z choroby, ale dochodze do wniosku ze chyba mi to utrudniaja, bo gdy nie chce, nie musze wychodzic, nie musze zmagac sie z lekiem...

Dodam tylko, iz jestem na Citalu juz 2 miesiac, czasem mam chwile ze wyszedlbym gdziekolwiek, ale jak mnie dopadnie przestoj to potrafie 2 tygodnie spedzic w domu :///////

Re: jak sie mobilizowac do wyjscia z domu?

przez linka 28 cze 2010, 12:46
wazniak, zaplanować sobie dzień wcześniej - i MUSIEĆ gdzieś iść.......jak jest obowiązek, to przynajmniej wyłazi się z domu, a tak, wakacje niestety temu nie sprzyjają.......najlepiej zakupić sobie psa - wtedy trzeba wyjść - nie ma rady.
Zapisać się do wolontariatu, do schroniska, do domu dziecka, w jakiejś noclegowni - gdziekolwiek, tam gdzie musisz iść bo wiesz, że ktoś na ciebie liczy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: jak sie mobilizowac do wyjscia z domu?

przez wazniak 28 cze 2010, 17:41
Linka - dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :)

ah jestem troche wsciekly (nie smutny ;) bo od 2 miesiecy nie mam juz atakow paniki, od 2 miesiecy nie biore benzo, od 2 miesiecy generalnie jest lepiej, ale mam takie ostre przestoje. polega to na tym ze w jeden tydzien czuje sie na tyle pewnie ze moge wyjsc doslownie wszedzie (az sam chce wychodzic!!) a tydzien potem, tak mnie glowa boli, oczy lzawia, kaszel (moze alergia?) ze nie mam ochoty nawet wyjsc smieci wyniesc.

dlaczego choroba tak wolno odpuszcza ? juz 3 miesiace :/

[Dodane po edycji:]

aaa i jeszcze takie pytanie .... czy wy tez po tych lekach tyle jecie ? ja jestem wiecznie wiecznie glodny,najchetniej jadlbym caly dzien ://

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg