nerwica a upały

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: nerwica a upały

przez neo_asia 22 lip 2010, 11:10
Polecam taki mały zraszacz do kwiatków: wlewasz letnią wodę i pryskasz-nic tak nie chłodzi jak to cudo :mrgreen:
neo_asia

przez Nenaja 23 lip 2010, 09:52
od jutra ochłodzenie, może wreszcie normalnie zasnę, bo to istny koszmar ... a zraszacz to dobra sprawa;) przy wiatraczku działa idealnie:)
Nenaja

przez sebastian86 24 lip 2010, 17:54
zna ktos jakies preparaty na pocenie sie oprocz perspiblok?
We Are The Champions 2016(L)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mzborder 24 lip 2010, 18:54
ja uzywalam etiaxilu ale to antyperspirant w kulce preparatu zadnego innego nie znam w kazdym razie etiaxil polecam mam nadzieje ze to tak sie pisze bo juz nie pamietam za bardzo a co do nerwicy w upaly to czuje sie tragicznie czekam na jakas burze bo w belastoku caly czas goraco:/ ciagle biore prysznic wody to pije chyba 3 litry dziennie :o

przez sebastian86 24 lip 2010, 19:50
ja szukam czegos na cale cialo a nie tylko pod pachy...jesli ktos zna jakis sposob na pot na calym ciele to bede wdzieczny
We Are The Champions 2016(L)

przez ankaanka775 12 sie 2010, 10:30
witajcie kochani
własnie sie dowiedzialam ,ze znów upały nadchodza
:105:

przez Korba 12 sie 2010, 10:33
ja nawet w tych lżeszych 20-paro stopniowych temperaturach ledwo żywam... więc powrót upałów... :hide:

ciekawe jak będzie w Turcji :zonk:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 12 sie 2010, 10:34
Zaczynamy drugą turę? 8)
Mi tam specjalnie te upały nie przeszkadzają...ale zdaję sobie sprawę jaki to problem..........
Poza tym kij w oko wszystkim tym "zapowiadaczom" co to bredzili, ze lato ma być zimne i deszczowe :evil: ni chu chu, taka śliczna pogoda a ja zapitalam do roboty...yh......gdzie są wakacje z prawdziwego zdarzenia? :cry:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez -asia- 12 sie 2010, 12:26
Korba, też nie znoszę upałów, ledwo wtedy żyję, nie mam siły oddychać... :why: A dziś tak gorąco, w weekend ma być jeszcze cieplej... :evil: Kiedy będzie chłodniej, kiedy będzie deszcz.....?????!!!!!!
-asia-

przez Korba 12 sie 2010, 12:36
-asia-, ja kiedyś kochałam upały... teraz już nie... poza tym i tak mam zwiększoną potliwość przez leki. zanim rano zdążę się przyszykować do pracy, cała się już lepię. no i ciągłe wrażenie, że nie ma powietrza... te zimne i gorące poty mnie oblewają... prawie jak klimakterium :mrgreen:

Mam nadzieję, że w Turcji będzie lepiej, przy morskim wietrzyku oraz że przy możliwości odpoczynku odnajdę dawną przyjemność ze słoneczka.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 12 sie 2010, 12:41
prawie jak klimakterium

hehe:) wiem cos o tym niestety.chcialam się dzis maznąć pudrem,bo jadę do szkoly,ale caly spłynął :hide:
Shadowmere

przez -asia- 12 sie 2010, 12:45
Korba napisał(a):-asia-, ja kiedyś kochałam upały... teraz już nie... poza tym i tak mam zwiększoną potliwość przez leki. zanim rano zdążę się przyszykować do pracy, cała się już lepię. no i ciągłe wrażenie, że nie ma powietrza... te zimne i gorące poty mnie oblewają... prawie jak klimakterium :mrgreen:

Mam nadzieję, że w Turcji będzie lepiej, przy morskim wietrzyku oraz że przy możliwości odpoczynku odnajdę dawną przyjemność ze słoneczka.

Korba, ja mam dokładnie tak samo!!! Ja też kochałam upały, mogłam godzinami leżeć na słoneczku, uwielbiałam podróże w gorące kraje... A teraz..? Szukam wszędzie chłodu, bo nie mogę oddychać, mam mdłości, kręci mi się w głowie, mroczki przed oczami, bóle głowy i inne rewelacje... :(

Haniu, do jakiej szkoły jedziesz?
-asia-

przez ankaanka775 12 sie 2010, 12:59
ja juz zasłoniłam okna zupełnie
mam ciemno w pokoju ,zresztą i tak nie lubie słonca
a weekendu sie boje
ledwo przezyłam tamte upały ,myslałam ,ze zejde
:why: :why: :why: :why:
juz sie odzwyczaiłam ,jakby odzyłam i znowu sie zacznie...
oby jak najszybciej sie to afrykańskie lato skończyło....
i jeszcze te fronty..,.sama nie wiem co jest gorsze
jedno jest pewne:NIENAWIDZE LATA!!!!!!!!

A CO GORSZE :ZACZYNAM NIENAWIDZIEC SIEBIE
za to ,ze jestem taka nijaka ,nie umiem zawalczyć o siebie ,użalam sie nad soba i nic sie nie zmienia
siedze tygodniami w domu ,denerwuje mnie nawet wizyta mamy ,koleżanki odstawiłam bo siedzą w nieskonczonośc
pogoda mi przeszkadza
czuje sie jak 80 letnia babcia ,bez perspektyw
ciągle mi słabo ,nie mam sił na nic
ech.....szkoda słów
Ostatnio edytowano 12 sie 2010, 13:05 przez ankaanka775, łącznie edytowano 1 raz

przez ALEKS*OLO 12 sie 2010, 13:04
Dziewczyny nic mi nie mówcie o tych upałach, lepiącej sie skórze i wiecznej duszności :hide:
Ja chcę wyjść na dwór i móc ulepić bałwana :why:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg