nerwica a upały

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: nerwica a upały

przez *Wiola* 12 cze 2010, 22:16
Joasia Nie mam niczego takiego.
Chociaż strasznie znoszę upał
Moderator

przez yans 12 cze 2010, 22:48
ALEKS*OLO napisał(a):Wyy.pierdalam na Antarktyde !!!

Może lepiej jednak Arktykę? Bo na antarktydzie to jeszcze kilka miesięcy będzie trwać noc... :mrgreen:
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez fobia 12 cze 2010, 23:03
myślę, że nawet zdrowi ludzie źle znoszą upały ;) My nerwicowcy tylko dodatkowo się nakręcamy i dlatego nam się wydaje,że znosimy je gorzej ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 13 cze 2010, 07:18
Wiolu, no właśnie tak myślałam, że inni tak nie reagują na światło słoneczne, dlatego wybieram się niedługo z tym do lekarza. :(
Joaśka

przez tynka92 13 cze 2010, 12:00
Joaśka, a ja myślę, że to "tylko" kolejny objaw nerwicy :smile:

przez Joaśka 13 cze 2010, 12:25
tynka92 napisał(a):Joaśka, a ja myślę, że to "tylko" kolejny objaw nerwicy :smile:

Naprawdę bym chciała, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. :( :roll: Dlaczego akurat pod wpływem słońca??? :shock: Nieważne czy jestem na wyjeździe, czy przed domem, sama czy z kimś, wyluzowana czy zdenerwowana - gdy jestem na słońcu to bardzo nasilają mi się kłopoty ze stawami, skórą, wszystkimi błonami śluzowymi, oddychaniem, światło "rozsadza" mi oczy i głowę. :? Słońce znika - i znowu jest lepiej! :shock: :( To nie jest normalne, nawet gdy się ma jakieś zaburzenia lękowe... :roll: No bo jak się ma słońce do nerwicy? Ja kocham lato, kocham słońce tyle, że teraz za nic w świecie nie mogę na nim przebywać, bo mi się tak dzieje, dostaję jakby reakcji alergicznej! :cry: :evil:
Joaśka

przez MARIAN1967 13 cze 2010, 21:49
Joaśka, słońce mi nie przeszkadza,natomiast mam specjalne okulary do pracy przy komputerze,bez nich zaraz bolą mnie oczy.Tak samo przeszkadzają mi światła samochodów .W czasie jazdy muszę zakładać okulary ochronne [blue blockery,tak określają je optycy ].Nie lubię też suchego powietrza, wysusza błony śluzowe.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez szklanyczlowiek 21 cze 2010, 18:22
Nie ma nic gorszego jak nerwica i upal :(

Koniec z wychodzeniem z domu, nie ma czym oddychac, cale lato to gnicie niestety :(

Najgorzej ze nie ma jak pracowac, zarabiac na zycie opalty lekarza... neistety nie wiem jak z tym sobie radzic.

przez ankaanka775 23 cze 2010, 14:23
masz rację ,tez nie mam pojecia jak pogodzić jedno i drugie
do tego jeszcze te wahania ciśnienia
dla mnie lato to najgorsza pora roku
nienawidze go!!!!!!!!!mam coraz gorsze napady nerwicowe ,nie mam na lekarza :why: chyba oszaleję

mogłabym zarobić zbierając truskawki tylko jak? :time:
dzisiaj nie ma upału ,za to pada i jest niskie ciśnienie a ja ledwo siedze
jak wezme procha to bede musiała sie położyć jak nie wezme to musze sie przemęczyć :(
mam już dość :why: :why: :why:

przez tomy 1939 24 cze 2010, 15:03
Jednym z powodów światłowstrętu to na pewno długie przesiadywanie przed monitorem komputera,u mnie się ta sytuacja diametralnie poprawiła się po zakupie okularów z jakimiś tam filtrami.A teraz druga sprawa,ostatni miałem uszkodzonego laptopa i był on w serwisie przez ponad dwa tygodnie i co??Więcej czasu zacząłem spędzać na świeżym powietrzu po czym zaobserwowałem,znaczną poprawę samopoczucia. :yeah:No ale teraz powrót do starych nawyków i nerwica znowu daje popalić.

przez ALEKS*OLO 28 cze 2010, 16:06
Idą upały znad Rosji, cieszycie sie? :D
Bo ja bardzo :evil:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez ankaanka775 29 cze 2010, 09:55
no cudownie :uklon:

przez Joaśka 30 cze 2010, 13:57
Rrratunkuuuu, dusznoooo, gorącoooo!!!!! :evil: :cry: Ledwo dycham. :? :roll:
Joaśka

przez ALEKS*OLO 01 lip 2010, 13:46
Fuuuuj, fuuuuj, fuuuuj, duchota :( Znowu to samo, katar, ból głowy, "ciśnienie" w głowie, zatoki, a wczoraj doszedł krwotok z nosa, czego sie najbardziej obawiam podczas upałów. Jak byłam młodsza to w okresie letnim właśnie, co tydzień leciała mi farba z kinola.
Dziś wracając ze sklepu mało co nie zemdlałam na chodniku. Mroczki przed oczami, słabo, wszystko wiruje, nie ma czym oddychać :/
Zazdroszcze tym co mogą leżeć na słońcu cały boży dzień i sie opalać, ja po 20 min zdycham.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg