nerwica a upały

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

nerwica a upały

przez carlosbueno 09 sie 2013, 16:54
Mi trudno powiedzieć w powiecie puckim upały nie występują 27 stopni to tegoroczny rekord a wczoraj było 23. Ogólnie nie znoszę gorąca , chyba że nad wodą i gdybym miał w dużym mieście mieć powyżej 30 stopni to bym się chyba w lodówce zamieszkał. Najbardziej wkurzające jest to że człowiekowi wydaję się że ciągle śmierdzi przez to pocenie.
Największy Forumowy Maruda

nerwica a upały

przez pieskowa 23 sie 2013, 10:27
Widzę wątek pogodowy-czy ktoś z Was tak ma,że woli słoneczny dzień,niż pochmurny? Zauważyłam,że świetnie się czuję,gdy świeci słońce,mam okulary przeciwsłoneczne (jakaś anonimowość większa i fobia społeczna znika!) i cały dzień spędzam poza domem. A gdy jest pochmurno-koszmarnie siada mi nastrój...kiedyś uwielbiałam deszczowe dni! Jak to zrozumieć?

Pzdr!

nerwica a upały

przez 7SeptemberNerw 23 sie 2013, 10:44
Też lubię jak pada deszcz. Ale od dłuższego czasu pogoda nie wpływu na mój nastrój. Chociaż jak jest ciepły i wilgotny poranek to przenoszę się w inne miejsce. To mi czasami poprawia humor.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nerwica a upały

przez hania33 23 sie 2013, 11:10
Mi upały nie służą , zawsze lubiłam wylegiwać się na słonku , teraz jakoś nie lubię.Dzis u mnie znów 30 stopni ciepła , wiec posiedzę w domu.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

nerwica a upały

przez borderline.kowalsky 23 sie 2013, 12:14
hania33 napisał(a):Dzis u mnie znów 30 stopni ciepła , wiec posiedzę w domu.

Mieszkasz w Hiszpanii? :D

Ja jestem obecnie na górnym śląsku i mam 19 kresek na termometrze, ale to dla mnie i tak za gorąco, czekam na zimę!
Valar Morghulis

nerwica a upały

przez hania33 23 sie 2013, 12:15
borderline.kowalsky

Nie , bliżej , ale upal niesamowity, chce burze.. :smile:

Obrazek

nerwica a upały

przez borderline.kowalsky 23 sie 2013, 12:18
hania33, burze, ulewy, zamiecie śnieżne i zawieje wszystko to zawsze dobrze wpływa na moje samopoczucie :D
Valar Morghulis

nerwica a upały

przez hania33 23 sie 2013, 12:22
borderline.kowalsky

Na mnie ostatnio również , nie wiem dlaczego znienawidziłam słońce , a kiedyś tylko morze i leżenie na plaży cały dzień.Wszystko się zmienia.
Teraz chodzę blada , jak ściana , uciekam przed słońcem :smile:

Obrazek

nerwica a upały

przez nerwa 23 sie 2013, 13:01
Ja mam podobnie, tez nienawidze upałów i słonca (a kiedys w ogole mi nie przeszkadzaly, bylam bardzoe cieplolubna :) ).
Ja to przypisuje temu, ze działa to troche jak taki "trigger". Bo w czasie ataku lęku czesto czlowiekowi jest goraco, wypieki ma itd.
I kiedy jest upał to organizm automatycznie dostaje juz ten jeden "objaw" i w skrajnych przypadkach to moze prowadzic do calej reakcji łancuchowej i uaktywnieniu innych.

Takze ja najbardziej lubie deszcze i burze :)
Niestety dzisiaj u mnie 25st, ale od jutra zapowiadaja deszcze.

Ale co do okularow przeciwslonecznych, to tak jak pieskowa napisala - faktycznie, to duzo daje!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

nerwica a upały

przez borderline.kowalsky 23 sie 2013, 13:04
hania33, ja tak samo, nie wiem dlaczego ale od dobrych kilku lat traktuję lato jak coś co po prostu muszę przetrwać i tylko czekam, aż minie. Mam nadzieję, że kiedys uda mi sie zamieszkać w Norwegii gdzie lata praktycznie nie ma, i do tego te fiordy i lasy :105:
Valar Morghulis

nerwica a upały

przez nieboszczyk 01 paź 2013, 15:54
NiedobrzeMi, skąd taki nick?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

nerwica a upały

przez robercik567 26 cze 2016, 19:41
Ja tez zle znosze upaly od 6 lat choruje na nerwice lekowa. Mieszkam w USA I tutaj u mnie w Chicago jest taka parowa dusznosci I upaly ze nie da sie wytrzymac. Ostatnio znowu mam taki nawyk ze sie denerwuje na sloncu. Nienawidze tego lata!!!!

nerwica a upały

przez *Monika* 27 cze 2016, 01:04
Zdrowi też źle znoszą upały. dziś było 98% wilgotności w powietrzu przy temperaturze 23 stopnie, podczas gdy w Egipcie np. było 33 stopnie, a wilgotność wynosiła 33%.

Nie tylko "nerwicowcy" źle znoszą taką aurę.
Rozumiem, że u "nerwicowców" nasilają się dodatkowe objawy.
Obrazek
Główny Moderator

nerwica a upały

przez mark123 27 cze 2016, 04:55
Mnie zastanawia, dlaczego zdecydowana większość ludzi (przynajmniej w Polsce) woli zimno, niż ciepło.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg