Ziółka na uspokojenie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Ziółka na uspokojenie

przez galazka_jabloni 07 cze 2010, 22:39
Zaczęłam brać ziołowe tabletki labofarmu i mam mieszane uczucia. Z jednej strony działają, uspokajają trochę, ale otępiają i powodują senność. Tylko niby jestem spokojniejsza, mogę usiedzieć w miejscu, ale kurcze, chyba łapię przez nie większego dołka niż do tej pory. Już sama nie wiem co o tym myśleć, a muszę być spokojna, bo teraz sesja, a to moja największa zmora te studia. W ogóle sobie z tym nie radzę. Dodam, że sama herbatka z melisy na mnie nie działa w ogóle.
galazka_jabloni

Re: Ziółka na uspokojenie

przez wovacuum 08 cze 2010, 09:49
galazka_jabloni, bierz te tabletki tylko na noc,a melisa pomoze jesli bedziesz jà popijac prze caly dzien.jesli to nie zadziala wybierz siè do specjalisty jakim bedzie w tym przypadku psycholog albo psychiatra.acha jedz magnez i kwasy Omega 3-moze cos z tego wyjdzie? :D pozdrawiam.
wovacuum

Re: Ziółka na uspokojenie

przez galazka_jabloni 08 cze 2010, 10:06
Magnez biorę już od dawna jakieś dwa miesiące, ale jakoś nie ma doraźnej poprawy. Melisę też piję kilka razy dziennie, a na wizytę czekam, mam 18. Dzięki za radę. Pozdrawiam ciepło. Spróbuję jeszcze tych omega 3, nie wiedziałam, że one też mają jakiś wpływ na psyche.
galazka_jabloni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg