Poniedzialkowy dol

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Poniedzialkowy dol

przez wieslawpas 01 cze 2010, 12:14
Witam,

Nie wiem czemu tak jest ale poniedzialek po pracy zawsze dostaje mega dola. Wychodze zmeczony, w glowie klepbia sie tysiace przygebiajacych mysli wzrasta lek i depresja. Jazda metrem to koszmar.
Poniedzialkowy wieczor jest najgorszy ze wszytkich. Przenosi sie to na wtorek, dopiero po srodzoe przechodzi. Rozmawialem na ten temat ze swoimi znajomymi. Nikt nie ma takich poniedzialkowych zjazdow. Czy wy tak macie. Jaka moze byc przyczyna?

Pozdrawiam

Wieslaw

Re: Poniedzialkowy dol

przez ewaryst7 02 cze 2010, 09:09
Witaj.Rozumiem , ze weekendy masz wolne? Jeśli tak , to myślę że problem jest w Twojej pracy.Może jej nie lubisz? Może jest za ciężka? I dlatego powroty do codziennego rytmu są takie dołujące.Pomyśl troszkę o tym.Może sam znajdziesz odpowiedz?

przez wieslawpas 02 cze 2010, 17:35
moze w jakism stopniu jest to kwestia pracy. mysle ze moga sie nia zbyt stersowac. psycholozka powiedziala mi, ze wynika to ze zmiany rytmu zycia. moze jest w tym i troche prawdy bo w sobote tez mam napiecia... byc moze sa one spowodowane zmiana rytmu a moze wlasnie sa to echa pracy. W niedziele po sobotniej imprezie jest juz duzo lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kezsicnarFf 02 cze 2010, 18:14
Rozwiązania są trzy.
A: Pracuj siedem dni w tygodniu,
B: Postaraj się zapewnić sobie w miarę aktywne dni wolne.Domyślam się, że w weekend głównie siedzisz w domu, stąd ten problem w poniedziałki.
C: Korzystaj z leków, które rozwiążą ten problem.

Sortuj wg