Szpital Psychiatryczny - Diagnostyka ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Szpital Psychiatryczny - Diagnostyka ?

przez RepairMySoul 26 maja 2010, 14:53
Czesc !
O Swoim problemie pisalem juz wczesniej : kochani-czy-to-nerwica-t21128.html
Wczoraj bylem u neurologa ..
Po wejsciu i powiedzeniu jej wiekszosci moich objawow i odczuc , wiekszosci bo sprawiala wrazenie jakby jej kawa byla wazniejsze odemnie ... Powiedziala ze rok temu zafundowala mi badanie EEG i badanie EEG Snu i wszystko ze mna dobrze .
Co najdziwniejsze przy prostych badaniach ktore mi wczoraj wykonywala czyt stanie z zamknietymi oczami - ledwo stalem na nogach .
Gdy przejechala palcami po 2 stronach buzi naraz pytajac czy czuje tak samo odpowiedzialem NIE bo ku mojemu zdziwieniu na prawej stronie twarzy czulem duzo inaczej niz na leewej .
Ale to nic , stwierdzila ze potrzeban mi jest diagnostyka w szpitalu psychiatrycznym :)
Bez slowa [ Jak maly gnojek , bezwstydny cham ] Wyszedlem , wyszedlem i mialem gleboko w dupie ta okropna kobiete .

2 godziny pozniej poszedlem do mojej pani psychiatry .
Która powiedziala [ i tutaj cytuje ] " niech ten neurolog nie cwaniakuje bo identyczne skierowanie moze wypisac wlasnie on "
i w tym momencie zrozumialem ze pani neurolog umyła ode mnie rece :)

P.Psychiatra oznajmila ze w nadchodzacy piatek mam do niej zadzwonic w okreslonych godzinach i wtedy dowiem sie o ktorej mam sie pojawic w szpitalu .
I teraz moje pytania ...

Czy szpital psychiatryczna nie niszczy czlowieka ? Oglupia ?
Jak wyglada tam czas wolny ?
Jak wygladaja badania ?
Czy ktos z was był i moglby napsiac mi swoje odczucia i czy poczul sie po takiej wizycie lepiej ?

Serdecznie was pozdrawiam i prosze o odpowiedz bo boje sie jak cholera :F
"Mów mi prefekt - duszy defekt
Jedna szata - tysiąc metek"
~~RepairMYSoul

http://lightsinthehell.blogspot.com