Kochani , Czy to nerwica ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Kochani , Czy to nerwica ?

przez RepairMySoul 18 maja 2010, 18:49
Witam , Pisalem juz o swoim problemie w dziale depresja ... Lecz jestem zdesperowany [ to za małe słowo ]
Potrzebuje tego jak cholera , tego by ktos przeczytal to co czuje i napisal co moze mi być ...
Zaczne od tego ze od paru dni sam nie wiem kim jestem , odbicia w lustrze nie rozpoznaje ..
Potrafie patrzec na swoje ręce , nogi , jakby byly kogos innego :F
Wczoraj szedlem od dziewczyny , caly czas sie balem , nie wiem czego , prawie sie rozryczalem ..
I czuje ten lek i obawe caly czas , ze za moment umre , ze stanie sie cos zlego , ze bede potrzebowac pomocy a nikogo nie bedzie ,
ze caly swiat to wytwor mojej wyobrazni , ze to pieklo ...
Co chwila urywa mi sie film , jakbym zaczynal od nowa , nie pamietajac co bylo przed chwila ( tak co 5 minut )
mam okropne bole glowy , miesni , szyjii , ucisk w gardle , wzrok sie pogorszyl niesamowicie .

Pare razy w miesiacy / tygodniu .
Budze sie w nocy sparalizowany i widze zjawy , i rozne przerazliwe rzeczy .
Cos takiego 1 raz zdarzylo mi sie w wieku ok 7 lat . gdy to obudzilem sie w nocy i widzialem plakajacego aniola ktory na mnie patrzyl , boze az teraz przechodza mnie ciarki gdy o tym pisze .

Nie moge wsluchiwac sie w glos innych , lub wpatrywac w ich twarze [ odczuwam wtedy dyskomfort .. Strach , czuje sie jak we snie , jakby cala scena odgrywala sie gdzies obok ]

Boze , czy ja jestem wariatem ?! :( :
Caly czas o czyms mysle , nawet jezeli nie chce , nuce jakas piosenke , wyobrazam sobie cos ..
Mam wspomnienia - jakby nie byly moje ; <
Caly czas urywa mi sie pamiec .
Zawieszam sie : Potrafie sie przeciagnac wyciagajac rece do gory i zapomniec ze je tam mam i trzymam je tam ok 10 minut zanim sie zorientuje ; F .

Czasami nie poznaje brata , dziewczyne , wszystkich ludzi , jakbym ich nie znal : (
Moje wahania nastrojowe sa niepojete : W ciągu 10 minut mysle ze :
-Jestem zdrów
- Nastepnie ze umre
-Za moment mi sie polepszy
-Czuje sie jakbym mogl gory przenosic .
- pozniej znow strach , lek .
- nastepnie smutek , rozpacz .

i tak caly czas od paru lat ..
Potrafie polozyc sobie cel . i za chwile to wysmeije , ze jak moglo mi sie udac .
Mowie cos komus a za chwile mysle ze zrobilem z siebei idiote ..

Gdy ide ulica i widze ludzi , wydaje mi sie ze rozmawiaja o mnie , ze mowia cos glupiego ..
Ze chca zrobic mi krzywde ..

Powieddzcie mi .. Co To moze byc ?
Dlaczego ja ?
Mam juz dosc , bylem u psychiatry ale musze czekac na wizyte u neurologa nim ten mnie zdiagnozuje ;(
ale ja juz mam dosc , nie mam ochoty do zycia .

Chcialbym tez dodac ze momentami nie potrafie nawet odpalic zapalniczki bo nie mam tyle sil :/
"Mów mi prefekt - duszy defekt
Jedna szata - tysiąc metek"
~~RepairMYSoul

http://lightsinthehell.blogspot.com

Re: Kochani , Czy to nerwica ?

przez ewaryst7 18 maja 2010, 19:05
Spokojnie.nie wariujesz.masz klasyczne objawy nerwicy lękowej.Więc biegusiem do lekarza.Będzie dobrze.Zobaczysz.

przez RepairMySoul 18 maja 2010, 19:07
25 maj - wizyta u neurologa .
Czekam z utesknieniem ; (
A mozesz mi powiedziec dlaczego mam te ciagle wahania nastroju ? [ odkad pamietam ]
Czasami nawet specjalnie wymuszam klotnie z dziewczyna bo mam ochote poczuc sie smutny O_O !
~~RepairMYSoul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 18 maja 2010, 19:11
Wahania nastroju są typowe w depresji i nerwicy.Wszyscy tutaj mamy takie jazdy.W góre i w dół:) Ale , uwierz mi ,że mozna sie z tego wyleczyć.Nie ma innej opcjii:)

przez RepairMySoul 18 maja 2010, 19:33
A to juz teraz mi swita ..
Kiedys jak bylem maly to mdlalem w kosciele ..
Ostatnio pare razy znow prawie zemdlalem w autobusie , myslalem ze poprostu pogoda nie taka czy cus ...

A co powiesz o tym paralizu w nocy i hajucynacjach ?
~~RepairMYSoul

przez Macjek 19 maja 2010, 12:52
może na noc warto melise wypić lub jakieś tabletki ziołowe na uspokojenie?

przez ewaryst7 19 maja 2010, 13:28
Paraliżuje cię w nocy lęk.Tak potrafi dokuczyć nerwica.Podszywa się pod różne choroby , dając najprzerózniejsze objawy..

przez RepairMySoul 19 maja 2010, 18:14
MACKU
Mellise pije od 2 miesiecy i nie czuje zadnego efektu .
DO tego zazywam 3 bellergoty przed snem [ takze nic ]
Chcialbym dodac ze psychiatra ' na razie ' przepisal mi PERAZIN .
Niestety nie biore go , moje leki sie zwiekszaja .

ewar~~

To okropne ..
Kiedys myslalem ze mam narkolepsje [ czyt. ze paraliz senny bo tak to sie fachowo nazywa jest jej objawem ]

Dzis znow szedlem do dziewczyny lasem ..
Prawie sie rozryczalem .
Wszystko sie trzeslo , na niczym nie moglem skupic wzroku ...
Cholera ... Ta nerwica to taki SYF ?!
~~RepairMYSoul

przez Matiaska 19 maja 2010, 18:37
Reapir odczytaj wiadomość prywatną. Jak przeczytałem twoje posty to stwierdzam że mam tak samo. Odpisz na PW. Podałem ci numer gygy. Pogadamy.

przez RepairMySoul 19 maja 2010, 18:57
Boze najswietszy ...
Matiasku , przeczytalem ten topic ktory mi wyslales ..
Mam objaw w objaw ; /
Ja pol zycia sadzilem ze te bole , nerwowka , wahania nastrojow .. to cos normalnego , ze kazdy tam ma ..
Naprawde jestem przerazony i tez szczesliwy bo juz nie czuje sie odosobniony :_)
~~RepairMYSoul

przez megiss 19 maja 2010, 19:36
RepairMySoul napisał(a):Witam , Pisalem juz o swoim problemie w dziale depresja ... Lecz jestem zdesperowany [ to za małe słowo ]
Potrzebuje tego jak cholera , tego by ktos przeczytal to co czuje i napisal co moze mi być ...
Zaczne od tego ze od paru dni sam nie wiem kim jestem , odbicia w lustrze nie rozpoznaje ..
Potrafie patrzec na swoje ręce , nogi , jakby byly kogos innego :F
Wczoraj szedlem od dziewczyny , caly czas sie balem , nie wiem czego , prawie sie rozryczalem ..
I czuje ten lek i obawe caly czas , ze za moment umre , ze stanie sie cos zlego , ze bede potrzebowac pomocy a nikogo nie bedzie ,
ze caly swiat to wytwor mojej wyobrazni , ze to pieklo ...
Co chwila urywa mi sie film , jakbym zaczynal od nowa , nie pamietajac co bylo przed chwila ( tak co 5 minut )
mam okropne bole glowy , miesni , szyjii , ucisk w gardle , wzrok sie pogorszyl niesamowicie .

Pare razy w miesiacy / tygodniu .
Budze sie w nocy sparalizowany i widze zjawy , i rozne przerazliwe rzeczy .
Cos takiego 1 raz zdarzylo mi sie w wieku ok 7 lat . gdy to obudzilem sie w nocy i widzialem plakajacego aniola ktory na mnie patrzyl , boze az teraz przechodza mnie ciarki gdy o tym pisze .

Nie moge wsluchiwac sie w glos innych , lub wpatrywac w ich twarze [ odczuwam wtedy dyskomfort .. Strach , czuje sie jak we snie , jakby cala scena odgrywala sie gdzies obok ]

Boze , czy ja jestem wariatem ?! :( :
Caly czas o czyms mysle , nawet jezeli nie chce , nuce jakas piosenke , wyobrazam sobie cos ..
Mam wspomnienia - jakby nie byly moje ; <
Caly czas urywa mi sie pamiec .
Zawieszam sie : Potrafie sie przeciagnac wyciagajac rece do gory i zapomniec ze je tam mam i trzymam je tam ok 10 minut zanim sie zorientuje ; F .

Czasami nie poznaje brata , dziewczyne , wszystkich ludzi , jakbym ich nie znal : (
Moje wahania nastrojowe sa niepojete : W ciągu 10 minut mysle ze :
-Jestem zdrów
- Nastepnie ze umre
-Za moment mi sie polepszy
-Czuje sie jakbym mogl gory przenosic .
- pozniej znow strach , lek .
- nastepnie smutek , rozpacz .

i tak caly czas od paru lat ..
Potrafie polozyc sobie cel . i za chwile to wysmeije , ze jak moglo mi sie udac .
Mowie cos komus a za chwile mysle ze zrobilem z siebei idiote ..

Gdy ide ulica i widze ludzi , wydaje mi sie ze rozmawiaja o mnie , ze mowia cos glupiego ..
Ze chca zrobic mi krzywde ..

Powieddzcie mi .. Co To moze byc ?
Dlaczego ja ?
Mam juz dosc , bylem u psychiatry ale musze czekac na wizyte u neurologa nim ten mnie zdiagnozuje ;(
ale ja juz mam dosc , nie mam ochoty do zycia .

Chcialbym tez dodac ze momentami nie potrafie nawet odpalic zapalniczki bo nie mam tyle sil :/

Mam to samo od prawie 2 lat się męczę, do tego doszły niedawno ataki paniki i przerażenia bez żadnej przyczyny, nie chodzę już do supermarketów, kosciołów, unikam autobusów, większych skupisk ludzi, mam klaustrofobię, a niedawno pojawiła się agorafobia, za tydzień idę do psychiatry, muszę jakoś funkcjonować, pracuję, mam syna, straciłam całą radość życia, sama już nie dam rady...

Sortuj wg