Czy mogę mieć tokofobię ?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy mogę mieć tokofobię ?

przez vanity 08 maja 2010, 14:37
Witam. Mam 16 lat. Od 4 dni, mam mdłości . Obecnie się zmiejszyły, ale nadal mam brak apetytu, w nocy nie mogę zasnąć ponieważ dostaję atak mocnego bicia serca. [byłam u lekarza, stwierdzono najpierw, że mam jelitówke, a później wzięto mnie pod kroplówke, bo jestem odwodniona i dlatego bije mi mocno serce]
Postanowiłam wejść w internet i poszukac informacji co to może być. Wpisałam mdłości i rak apetytu . Od razu wyskoczyły tematy o ciąży.
Przeraziłam się. Ponieważ niegdy nie współżyłam, zaczęłam się doszukiwać zdarzeń, które by ją spowodowały. Basen ? Używanie żelu taty, i podejrzenia, czy nie było gdzieś w okolicy plemników. Pies który zgwałcił kołde, a którą później miałam pomiędzy nogami .
Na innych forach , ludzie mnie wyśmiewają.
jestem młoda, głupia, nidgy nie chce zajść w ciąże. Strasznie się boję. Po nocach nie śpię . Może od tego dotaje nerwowe ataki serca. Budzę się z rana, dotykam brzuch, oglądam i mam omamy że mi rośnie. A przecież po 4 dniach brzuch nie rośnie. Test też się boję kupić. Bo nie wiem co się może ze mną stać, gdyby okazał się fałszywy.
Narazie czekam na miesiączke. Powinnam jakoś teraz ją dostać. Poczekam do połowy miesiąca. Rozumiem, bardzo się teraz stresuje i przez to mogę mieć opóźniony okres.

Re: Czy mogę mieć tokofobię ?

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 14:40
Vanity- żeby zajść w ciążę trzeba uprawiać seks. Inaczej się nie da. Na przyszłość radzę słuchać się lekarza i nie szukać głupot w internecie. Lekarz jasno Ci powiedział że serce Ci wali od odwodnienia. Więc o co chodzi? A mdłości to nie tylko objaw ciąży ale i miliona innych rzeczy. Natomiast w ciąży można mieć apetyt jak wilk. Ja Ci daję gwarancję, że w ciąży nie jesteś.

p.s. Pilnuj psa, to niehigienicznie spać w (za przeproszeniem) ospermionej przez psa kołdrze. Fuj !
magdalenabmw

przez Koturre 08 maja 2010, 14:42
magdalenabmw napisał(a):p.s. Pilnuj psa, to niehigienicznie spać w (za przeproszeniem) ospermionej przez psa kołdrze. Fuj !

Auuuuu!!! :D Magda, będziesz sprzątać u mnie oplute ze smiechu monitory :D
Koturre

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vanity 08 maja 2010, 14:43
dziękuje, już mi lepiej : )

przez wovacuum 08 maja 2010, 14:46
magdalenabmw, Ty jak cos dowalisz czasem,to po prostu nie da siè nie smiac... :twisted: :twisted: :twisted: powinni ci jakàs rangè przyznac na forum admini :D
wovacuum

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 14:54
Dzięki, dzięki... Niechcący mi zabawnie wyszło :twisted:
Po prostu uważam że trochę obrzydliwie spać w kołdrze z którą zabawiał się pies... No co, nie mam racji? No mam ;)

[Dodane po edycji:]

A rangę już mam- Admini tak lubią moje poczucie humoru, że muszą mnie aż ciągle obserwować, żeby żadnego żarciku nie przegapić :mrgreen: hahaha
magdalenabmw

przez vanity 08 maja 2010, 14:57
Co racja to racja

przez isabella_28 08 maja 2010, 17:55
Tokofobia tyle co mi wiadomo to lek przed ciaza i porodem.Jedna z moich fobi.Mam nadzieje,ze mi nie grozi:)
Z tym Twoim,,zboczonym''psem to lekkie przegiecie :shock:
isabella_28

przez vanity 08 maja 2010, 20:54
czemu przegięcie ? Oo
a tak wgl. to chyba nie można zajść w ciąże ze zwierzęciem . Bo są to dwa inne gatunki prawda?

kurcze, dalej się boję
jeździ mi po brzuchu juz 4 dzień
i kłuje po lewej stronie brzucha w lini pępka
kurcze, chce już okres :why:

przez sebcio 08 maja 2010, 21:15
Słuchaj, chyba 16 latka powinna już wiedzieć że z psem zajść w ciąże nie można, ba z małpą nawet nie można mimo ze mamy 99% wspólnych genów.
Kurcze czego w tych szkołach teraz uczą.
sebcio

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 21:17
Dziewczyno. Przeczytaj jeszcze raz to wszystko co sama napisałaś i zastanów się czy to logiczne. Masz 16 lat, pierwsza liceum jak się domyślam... W tym wieku powinnaś już wiedzieć skąd się biorą dzieci. Nawet w szkole o tym uczą na WDŻ'cie. I nie, dzieci nie biorą się z basenu, nie biorą się spod prysznica, nie biorą się z kibla miejskiego, nie biorą się z męskiego żelu pod prysznic, a nawet nie biorą się ze zgwałconej przez psa kołdry. Trochę powagi :?
magdalenabmw

przez vanity 08 maja 2010, 21:21
no to prawda
nie wiem co się ze mna dzieje : <
już wolałabym mieć jakiegoś tasiemca, niż by być w ciąży

niby już rozważyłam wszystkie sytuacje i nie możliwe by było, że jestem w ciąży
to jednak się boję Oo

NIE CHODZIŁO MI O ŻEL POD PRYSZNIC, TYLKO DO MASAŻU [rozgrzewający]
chciałam zobaczyć czy to coś daje
Ostatnio edytowano 08 maja 2010, 21:23 przez vanity, łącznie edytowano 1 raz

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 21:22
Uprawiałaś seks? Nie? No to nie jesteś w ciąży. Proste.
magdalenabmw

przez takajakaś18 08 maja 2010, 21:27
przeciez ona wie skad sie biora dzieci-sama juz nie jest przeciez dzieckiem. Chyba to jakies powazne zaburzenie psychiczne..Dziewczyna tak chorobliwie boi sie ciazy ,ze zaczyna to miec chorobliwe podloze.I to bardz chorobliwe z tego co mowi. Oczywiscie kazdego spotykaja czasem wyobrazenia jakies mimo,ze nie da sie tego racjonalnie wyjasnic...Ja mialam sny kiedys takie,ze bylam w ciazy bez uprawiania seksu ,ale to sny byly. Uwierz ,ze nic takiego ,nie moze sie wydarzyc..I przestan sie bać.. Twoja psychika w koncu zacznie wysylac Ci sygnaly w koncu -typowe dla ciazy. Bo to sie zdarzyc moze-ale w ciazy nie mozesz byc...Dlaczego tak silnie sie tego obawiasz?Skad to sie wzielo?
Pamietaj: Jedyna droga do zajscia w ciaze jest seks....Nie ma innej drogi..
takajakaś18

Sortuj wg