Jak odludek ma żyć?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Jak odludek ma żyć?

przez Niecnota 01 maja 2010, 17:47
I jak tu się przystosować do tego świata jeśli się nie wychodzi z domu prawie 5 rok? Kiedy było się bachorem to było łatwo i nie myślało się o tym. Ja mam już 19 lat i nie widzę żadnych perspektyw do życia. Skąd mam wziąć znajomych? O czym z nimi gadać? Jak utrzymać znajomość? Chciałbym się strasznie cofnąć do bachorzęcego wieku chociaż wiele cierpienia wtedy było lecz tamto życie było ciekawsze od teraźniejszego, w którym jest tylko nuda i nicość.

Czuję się jeszcze bardziej przytłoczony bo od kilku dni zrobiły mi się jakieś zaburzenia widzenia, mam drętwienia palców, problemy z chodzeniem - czy to już SM? Jeszcze tego brakowało... Albo po prostu skutek nadmiernego siedzenia i gapienia się w ekran...
Niecnota

Re: Jak odludek ma żyć?

przez LadyLuna 02 maja 2010, 12:38
Leczyłeś sie przez te 5 lat pod okiem specjalisty czy na tzw własną rękę? Wogóle nie wychodziłeś z domu? A szkoła?

Re: Jak odludek ma żyć?

przez wovacuum 02 maja 2010, 16:36
Niecnota, jak to z domu nie wychodzisz 5 lat? a szkola,lekarz,jakies zakupy,sprawy??napisz cos wiècej o sobie ;)
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg