rozmowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

rozmowa

przez anetka1000 24 kwi 2010, 14:14
hej tu Aneta moja historia wydaje się śmieszna ale nie dla mnie od pewnego czasu wydaje mi się że nogi mi się trzęsą nie moge się wogóle uspokoić nie moge pracować chodzić do szkoły ja się zdenerwuje nie moge usiedzieć w miejscu mam nastroje depresyjne czuje się okropnie biore leki już prawie rok i nadal nie najlepiej się czuje

Re: rozmowa

przez Goldielocks 24 kwi 2010, 14:26
Anetka - dlaczego uważasz, że Twoja historia jest śmieszna?! Każdy problem jest poważny, jeżeli wywołuje takie a nie inne objawy.

Byłaś już u lekarza, w sprawie Twoich obecnych objawów? Pozdrawiam. :smile:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Re: rozmowa

przez anetka1000 30 kwi 2010, 15:09
tak byłam u psychiatry biore leki.raz jest lepiej raz gorzej ale niestety nadal nie pracuje i nie ucze się .mam nadzieje że uda mi zacząć się wszystko od nowa w nowej pracy .mój narzeczony też troche się tym martwi ale mam nadzieje że będzie wszystko ok

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg