Jak się czujecie rano, po przebudzeniu?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez saboteur 27 lis 2014, 20:47
To jest dobry temat: u mnie wygląda to tak że kiedy wstaję do pracy o 5 rano, doświadczam uczucia zmęczenia które jednak jest inne od klasycznego niewyspania bo objawia się dziwnymi objawami żołądkowo-oddechowymi. W brzuchu czuję coś pomiędzy delikatnym uczuciem mdłości a pustką w żołądku. Serce bije jakby szybciej, a oddech jest ciężki. To samo dzieję się wieczorami, najbardziej wkur....a mnie ta niby pustka w żołądku. W poniedziałek jeszcze jest znośnie ale z każdym kolejnym dniem objawy nasilają się. Kiedy położę się spać staram się maksymalnie rozluźnić,wyciszyć ,jednak po jakimś czasie (zazwyczaj krótkim) budzę się z sercem walącym jak oszalałe. Zna ktoś ?? ;)

Re: Jak się czujecie rano, po przebudzeniu?

przez tomas87 27 lis 2014, 21:36
rober6666 napisał(a):Cos pięknego i ulotnego jest w chwili gdy budze mojego 6 letniego synka....
Otwiera oczy, mruga kilka razy i....na jego twarzy pojawia sie pełny, radosny uśmiech od ucha do ucha.
Boże!!!!!!!! Jaki on jest szczęsliwy!!!
I z tego powodu musze to bagno mojej choroby wytrzymac-żeby nigdy nie pozbawic Go tego porannego uśmiechu

mam teraz tak podobnie..

przez kupmitrumne 27 lis 2014, 22:14
Jak po kiepskiej imprezie .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg