mam myśli, żeby zrobić sobie coś złego...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

mam myśli, żeby zrobić sobie coś złego...

przez lady_destroy 09 kwi 2010, 23:18
miałam dzisiaj zły dzień, nie widzę dla siebie szans na zmianę i nie wiem, czy nie zrobię sobie czegoś złego...

Re: mam myśli, żeby zrobić sobie coś złego...

przez rober6666 09 kwi 2010, 23:21
Lady
...a na czym ów zły dzień polegał??
jacyś frajerzy zachowali sie " nie tak" wobec Ciebie , czy tez zdychasz , podobnie jak ja ,od objawów choroby i nie dajesz juz rady??
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez lady_destroy 09 kwi 2010, 23:22
chyba i jedno i drugie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 09 kwi 2010, 23:36
Słuchaj ,ja juz byłem kilka razy na krawędzi, byłem ze sznurem w lesie,na prawdę nie wiele brakowalo...
zdycham od 3 lat na CHAD. często ,a właściwie stale mam takie jazdy że nie wiem gdzie jestem, nie wiem co robilem wczoraj, o dniu przedwczorajszym nie mówiąc.A 3 lata temu byłem mega bystrym i zarobionym kolesiem.....
Gdy byłem w lesie i przekonalem sie z linką na szyi, że dam radę to zrobić (poważnie -tak mi źle ,że jestem w stanie sie przemóc-nie boje sie tego -cierpienie jest zbyt wielkie) to uświadomilem sobie że skoro tak , to moge to zrobic w każdej chwili, nie koniecznie dziś i odpuściłem sobie. Postanowilem powalczyc dalej. Ulgę daje mi świadomośc , że jak męka przekroczy dopuszczalne granice to mogę z tym skończyć. I dało mi to siłę do dalszej walki. Szkoda by było dowiedzieć się po śmierci ( o ile cos tam istnieje-w co nie wierzę za bardzo ) , że ratunek, skuteczny lek , czy tez terapia było na wyciągnięcie ręki
Próbuje więc dalej wszystkiego i walcze do upadłego
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Sortuj wg